Wpis z mikrobloga

Widać, jaka patologia tutaj siedzi, gdy czytam, że wam się podoba ta Agata. xD No rzeczywiście dziewczyna marzenie. Patologiczna, brzydka, masakrycznie ulana. Jakie przegrywy tutaj siedzą. xD W realu nie macie pewnie podjazdu do normalnych dziewczyn. Ale jak mieć, skoro nie ma się wykształcenia, pieniędzy, ambicji ani nawet urody. xD
#patostreamy #danielmagical
  • 40
@Krobis: jesteś nieźle #!$%@? siedząc tu i myśląc ,że znasz każdego kto tu siedzi .Gdyby twoje wodogłowie nie zauważyło ,wolimy tutaj konwersować niż na chat YT /cam 2 czaisz troglodyto ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matick93: Chłopie, jeśli ona się tobie podoba, to u mnie w skali jest mniej więcej 1.5/10. Wyobraź sobie, że ja, gdy wychodzę z piwnicy, to takie 8/10 nie są dla mnie problemem. ;) Rozwijaj się, a może kiedyś też będziesz miał do takich dostęp. Tego ci życzę. Może kiedyś przestaną ci się podobać patologiczne ulane Karyny. xD
@Krobis: Ogólnie, aż się zalogowałem na wykop, żeby dodać odpowiedź dla Ciebie, mnie np ani nie kręci ta Agata, ani się nie podoba, nic jestem neutralny w tej sytuacji, ale boli mnie często takie porażenie umysłowe, jakie reprezentujesz Ty między innymi, z tego powodu, że ktoś jest grubszy i komuś sie podoba taka osoba podoba, to znaczy, że co? Ona jest patologiczna? Ile takich związków jest? I jak piszesz ,,nie macie