Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski wiedz tłusty knurze, że to tylko kwestia czasu, kiedy youtube weźmie się za twoje grube dupsko :> także standardowo, łapka w dół dla oszusta i kłamcy i każdorazowe zgłaszanie twoich patologicznych transmisji. Już niedługo obłudniku, bądź cierpliwy :)
#danielmagical #patostreamy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvbz no niestety zły strzał panienko. Na wykopie jestem dużo dłużej, ale i tak tego nie zweryfikujesz. A skoro twoim idolem jest upośledzony wieprz bez szkoły, który robi ze swojej matki pośmiewisko i rozpija ją w internecie, walnie przyczynia się do pobytu brata w domu dziecka, to wybacz nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@kre-dens następny gagatek, który nie potrafi użyć mózgu, eh.. Widzisz, "bycie" na jakimś portalu, nie musi oznaczać aktywnego udziału, a może wiązać się tylko z przeglądaniem tagów, bez komentowania. Także niestety tak jak w przypadku poprzedniego bezmózga, weź elementarz do ręki i poćwicz :>
  • Odpowiedz
@korzena no witam witam policjanta, który zgłasza bez powodu :> musisz być z siebie dumny, no ale fakt. Twój idol dwa lata na słuchawce i złamany palec, tragedia życiowa :(
  • Odpowiedz
@korzena nie, nie przyznałem się do multikonta, tylko ty amebo masz problem ze zrozumieniem frazy "bycia na wykopie". Ale spoko, czego mogłem się spodziewać po fanboju wieprza. Na pewno nie logicznego myślenia, no ale trudno. Ameby umysłowe też mogą żyć i funkcjonować w obecnym społeczeństwie.
  • Odpowiedz