Wpis z mikrobloga

@nodalej Fakt, że wolę jeździć na Nowodworską. Zależało mi na czasie i tam mi ogarneli temat. Byłem i żyję, fakt, że niektórzy tam nie powalają uprzejmością, ale patrzyłem na ręce i zrobili dobrze. Nawet zwrócili uwagę, że klocki sie kończą i 2 szt. Opon będą niebawem do wymiany. Więc podejrzewam, że są dużo gorsze warsztaty
@Nie_Lubie_Poniedzialku: miałem ten problem tydzień temu w sobotę. Objechałem sporą część miasta i zakres był od środy(+4 dni) do 15 maja xD poddałem się i przy okazji tuż za Wrocławiem zauważyłem serwis opon w Radwanicach - "Serwis Opon PHU IMPULS" się zwie w Google Maps. Podjeżdżam, pytam czy da rade, na co pan odpowiedział że nie ma szans. Zrezygnowany pytam a kiedy by dało radę? "Noo.. tak za 15-20 minut" (
@Nie_Lubie_Poniedzialku No to ja polecę serwis za Autoserwis Gosia na Krzemienieckiej (nie ma go na Google maps) Byłem rano więc gościu kazał zostawić auto bo miał wolny termin dopiero po 15.00, a jego znajomy odwiozl mnie pod dom. Nie mieszkam daleko, ale pozytywnie mnie zaskoczył...