Wpis z mikrobloga

przynajmniej Komoda na koniec pokazał swoją prawdziwą chciwość na kasę - i tam nie ma żadnego sarkazmu, po prostu jest łasy i chytry na kasę, jak można mówić, że nie ma się na rachunki, na prąd, na gaz, na paliwo bo żyć bez tego nie może, to kręcenie vlogów takie ciężkie i trzeba go wspierać - jeszcze ta sugestia, że z patronajta mu stopniało, #!$%@? on teraz myśli, że jak ma 240K subów to mu każdy wpłaci 6 zł rocznie i on wtedy będzie zadowolony i będzie mógł godnie żyć, #!$%@? chlebek po 9 zł a później kupuje sobie makaPRO aby ułatwić sobie montaż filmów

#mocnyvlog
astri - przynajmniej Komoda na koniec pokazał swoją prawdziwą chciwość na kasę - i ta...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri: O #!$%@? xD Nie oglądałem całego Q&A, bo wiedziałem że byłoby ciężko. Nie myliłem się, a przy "artyście" jebłem śmiechem xD To oburzenie że z 240k osób tylko parę go wspiera xD No bo przecież to nie jest tak, że z tych wszystkich ludzi ma jeszcze ileś tam kanałów zasubskrybowanych, a większość pewnie go nawet regularnie nie ogląda.
Poza tym, jak to jest, że większość innych youtuberów nie ma
  • Odpowiedz
Jakie 240k ludzi, tyle to ma subow, wiekszosc to martwe suby, bo filmy teraz oglada typowo 60-80k ludzi. Wiecej juz bylo jak mial tylko 100k subow. Widac sporo ludzi sie sparzylo. Ale nawet jesli 50k wplaciloby 6zl to i tak daje to niezla kaske, przez rok nic nie trzeba robic tylko jezdzic i nagrywac.
  • Odpowiedz
@astri: Dobra teraz to koleś pojechał po bandzie. "Z 240tyś TYLKO 30coś wpłaciło mi pieniądze". Kjerwa ciesz się, że w ogóle ktokolwiek ci wpłacił. Dłoń daj takiemu to już całą rękę chce chapać. Na nowego maczka, na aparat bo nie chce mu się szukać poprzedniego albo wyjazd do stanów go stać ale na prąd już nie. Widać, że już robi to tylko dla pieniędzy i robi się to coraz bardziej
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: przecież mu Patroni na wyjazd wpłacają, niech nie płacze, serio ludzie zarabiają po 2000 zł na rękę i są w stanie do USA lecieć na 2 tygodnie na wycieczkę pozwiedzać i wynająć auto a ten nie może, boki zrywać
  • Odpowiedz
@se_mallo: nie wiem ale czasem oglądałem ale później jak zaczął podróżować z laską to go hejtowali, że jakość filmów spadła i się zmienił pod wpływem kobiety, dawno go nie oglądałem
  • Odpowiedz