Wpis z mikrobloga

Obejrzałam kolejny odcinek The Killing i muszę powiedzieć, że moje obawy co do tego sezonu się rozwiewają. Idzie w naprawdę dobrym kierunku. A przecież takie kontynuacje to w większości przypadków jeden, wielki niewypał. Jakby ktoś miał wątpliwości to polecam i ten i wcześniejsze sezony. Chociaż pewnie i tak dziś większość ściąga Dextera ;-)

#seriale #thekilling
  • 13
@nightrain: Też bym poczekała, ale nie wytrzymam. 1 i 2 jak najbardziej, ale miały swój oryginał, a ten 3 mocno mnie zastanawiał, bo w sumie co można wyciągnąć z wątków, które się skończyły? Jak widać można dużo :-)
@nightrain: Chyba tylko 3, chociaż aż tak dobrze się nie orientuję. Jak to dobrze, że wyszło coś nowego i dobrego, bo ostatnio w oczekiwaniu męczyłam pierwotną wersję Battlestar Galactica.
@gaska: Jak lubisz dobre kryminały to polecam serial "Luther", na początku się troszkę zraziłem, gdy dowiedziałem się, że to Brytyjska produkcja (nie za bardzo przepadam), ale jest ok.
@nightrain: Oglądałam ;-) Czekam na nowy odcinek, mam nadzieję, że na tym też się nie zawiodę. Z takich mini-serii jeszcze fajne jest The Shadow Line, też całkiem udany kryminał. Plus Mad Dogs, które jest po prostu niezłe. Nic nie urywa i nie powoduje opadu szczęki, ale miło się ogląda. Lubię Simma i Glenistera, nie mogłam sobie odpuścić. Zwłaszcza po Life On Mars i Ashes To Ashes.

Chociaż pewnie i tak dziś większość ściąga Dextera ;-)


@gaska: Erm.. Dexter wrócił? :O

The Killing mam na liście 'to-watch', ale jara się nim mój ojciec, więc się bronię rękami i nogami przed ogądaniem.