Wpis z mikrobloga

Ha, nastąpiła zabawna sytuacja. Z tagu #patostreamy czy #danielmagical wycofują się już praktycznie wszyscy bardziej ogarnięci ludzie, zauważyłem, że nawet @Kuracyja to zrobił, czyli jeden z większych zwolenników patostreamów, jakiego kojarzę. Zabawne jest to, że ci, którzy tutaj zostali chcą się podpinać pod renomę prawdziwych Wykopków (którzy #patostreamy mają na czarnej liście), ale jednocześnie siedzą tutaj ze świadomością, że są najgorszym ściekiem Internetu i gardzą nimi nawet prawdziwe Wykopki. Przecież tutaj konta max 12-miesięczne stanowią ok. 90%. Ogarniętych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki.

No cóż, patusy, komentatorzy bieżącego życia patologii internetowych, pozostaje wam czekać na kolejną większą akcję, do której włączą się prawdziwe Wykopki i będziecie mogli się podpiąć pod sukces. Na razie pozostaje wam codzienne przekrzykiwanie się na tagach, kto jest mniejszym patusem. Wojownicy Magicala i Rafonixa (stosunek sił ok. 90-10, swoją drogą uważam, że fani Magicala to najgorsza gangrena) - szable w dłoń.

Przepraszam, zapomniałem, że patusy z Wykopu z #patostreamy to elita Internetu. :)

Wytępić wszystkich młodocianych patusów i niech żyją prawdziwi artyści - #kononowicz i #suchodolski

#rafonix
  • 21
@Dr_Riv: Nic mi nie wiadomo o tym, żeby Kononowicz miał stwierdzoną chorobę psychiczną. Poza tym jego widzowie faktycznie wspierają go realnie, wysyłając jedzenie, ubrania, przekazując pieniądze na przeżycie, a nie chlanie, ćpanie i fajki.

Z kolei Ty z pewnością masz ubaw z ciężko chorych osób, takich jak Gocha czy Jaca. Nie wiem, czy wiesz, ale alkoholizm to bardzo ciężka choroba, a podejrzewam, że jest to u nich nie jedyna, a współistniejąca
@Krobis: Nie do końca bym sie zgodził, Konon to szczwana świnia która nauczyła się żyć z ludzkiej naiwności, mimo wszystko sama gra aktorska jest warta podziwu i ostatecznie to po prostu jest komunistycznym ..... piszącym donosy nawet na majora, nonstop żrącym mitomanem, ale to wszystko wina podlasia narodu bandyckiego, na warmii konon nie wiedział nawet co to jest alkohol.
@Everything_is_Illuminated: Dlaczego nieustannie tutaj zarzuca mi się moralizowanie kogokolwiek? Czy ludzie patostreamów nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Nie sądziłem, że to może stanowić tak wielki wyczyn intelektualny. Ja po prostu wyrażam swoją dezaprobatę (pogarda to być może zbyt mocne słowo, zostawię na później). Nie muszę wyrażać swojego uwielbienia, ale myślę, że Pan Prezydent jest człowiekiem wyższych lotów niż najprymitywniejsza patologia. Co kto lubi. Jeśli jesteś płci żeńskiej, to szczerze współczuję upodobań
@Everything_is_Illuminated: Widzę, że trochę już rzuciła na Ciebie cień tutejsza atmosfera "kibicowania" poszczególny patusom. Ja Konowiczowi nie kibicuję, kibicuję swoim 2 drużynom piłkarskim i 1 NBA. Po prostu z uśmiechem na ustach go często oglądam. I nie widzę w tym nic wstydliwego. Wielu moich kolegów na poziomie ma podobne zdanie. Zresztą można zauważyć, że Kononowicza i Suchodolskiego śledzą często ludzie o określonym statusie, w przeciwieństwie do patologii, gdzie lwią część stanowią
@Krobis: ja tam lubię oglądać patostrimy. Mam swoich "preferowanych" patostrimerów, którym najczęściej "kibicuję". Oglądanie tego typu rozrywki bawi mnie i często działa odprężająco. To taka chwila oddechu od rzeczywistości.
@Krobis: zabawny post, zawsze mnie bawi jak ktos próbuje wyciągać foliarzow poprzez staz na wypoku xD Po co takie coś w ogóle wypisujesz? Wykop to jest wykop jedni przestają postowac a inny zaczynają nie liczy się ile ktoś jesy na wykopie tylko co soba reprezentuje i najważniejsze co wnosi