Wpis z mikrobloga

#mikroreklama #ps3 #xbox360 #pc #gry #gta

Grand Theft Auto IV kończy 10 lat :)

To tytuł uważany za jedną z najbardziej znaczących gier siódmej generacji i przez wiele mediów za jedną z najlepszych gier wszech czasów - w serwisie metacritic.com średnia ocen wynosi 98/100, co usytuowało ten projekt na 2 miejscu wśród najlepiej ocenianych gier w historii branży elektronicznej rozrywki.


https://www.wykop.pl/link/4288077/grand-theft-auto-iv-konczy-10-lat/
VGDb - #mikroreklama #ps3 #xbox360 #pc #gry #gta 

Grand Theft Auto IV kończy 10 la...

źródło: comment_QKuIT5bvvOqZbZBQBDtrNtEp45YBlytQ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@VGDb: Jeszcze mogę zrozumieć " znaczącą gre siódmej generacji", ale jedna z najlepszych gier wszech czasów i druga najlepiej oceniana to chyba jest jakiś żart ( ͡º ͜ʖ͡º) Fabuła tej gry była tak rozlazła i totalnie chaotyczna, że generalnie nie wiadomo było o co właściwie chodzi. Po odblokowaniu ostatniej dzielnicy stwierdziłem, że nie ma sensu dalej w to grać.
  • Odpowiedz
@VGDb: Sama gra była ciekawa z faktu ukazania w niej samego Nowego Jorku. Szkoda tylko że Rockstar nie zrobi remastera na ps4, to samo tyczy się red dead redemption :/
  • Odpowiedz
@VGDb:
Fabularnie całkiem nieźle tylko ten klimat miasta. Przygnębiający jak w Lost Heaven w pierwszej Mafii po skończeniu głównego wątku. Do tego soundtrack chyba najgorszy w całej serii GTA.
  • Odpowiedz
@WujcioWojciu:
@MisPluszowyZWadaWymowy:
Fabuła oklepana. Motyw zemsty faktycznie oryginalne w #!$%@?. Tej grze brakowało humoru typowego dla serii GTA. I to miasto w którym nic nie dało się zrobić po skończeniu głównego wątku. Do tej pory nie przeszedłem dwóch dodatków. Zacząłem Lost and Damned, ale po prostu mnie znudził.
  • Odpowiedz
  • 0
@WujcioWojciu: fabuła to tam wuj, najgorsze że misje w większości były nudne. W V ciągle coś się dzieje, każda misja jest z pomysłem, a IV to taki usypiacz.


Dokładnie. GTA przed i po IV było tak dobre ze względu na oryginalne misje. Pamiętam, że gdy skończyłem Ballad of Gay Tony, od razu zorientowałem się czego mi brakowało w IV - fajnych, niebanalnych misji.
  • Odpowiedz
@VGDb: GTA IV to chyba najgorsza część serii.

90% misji na jedno kopyto podążaj z kimś, uciekaj przed kimś/wystrzelaj wszystkich.
System walki wręcz - dziwny i zrobiony nie wiadomo po co, wszystkich można wystrzelać.
Każdą strzelaninę można wygrać naparzając zza
  • Odpowiedz