Wpis z mikrobloga

@Nooser: Szanować to mogę sirfocha. Ten facet prawie w ogóle nie używa golda (robi to tylko na papierowych brytyjskich TDkach balansowanych pod HESHe), obywa się bez racji bojowych i wykręca fantastyczne wyniki.

Gdyby skill4u-owi zabrać gold pociski i racje bojowe, to wcale by tak nie błyszczał.
@jagoslau A 300+ wymarkowanych czołgów to zasługa golda i racji :D Poza tym, gdybyś zaczął zwracać kiedy używa golda to byś nie pieprzył takich głupot. Wymarkuj wszystkie X i wróć i powiedz jak było. I nie, nie jestem zwolennikiem golda - gardzę nim i używam tylko przeciwko OP syfom.
Foch dla mnie też jest w porządku tylko #!$%@? mnie jego ciągły płacz na wszystko. Bo ding bo rng bo mm bo wg.
Widzę ogromną różnicę w używaniu golda. Skill4ltu (a także inni topowi twitchowi gracze typu decha, papapawian, martyvole, kamileater etc) sypią goldem.

Niektórzy robią to na chama (APCR/HEAT po dach i jazda). Pamiętam, jak miałem z tego powodu niezły ubaw - pewien rosyjski gracz (ponoć dobry) zapakował do Centka Action X pełno HEATów i kilka HE - i potem był w ciemnej dupie, gdy musiał walczyć z wrogami wykorzystującymi murki i