Wpis z mikrobloga

@Apox: I niestety. Coś kosztem czegoś. Mimo wszystko wolę wk... Nowaka i konkretne dymy, aniżeli stypę i afery bombowe. Aczkolwiek nie dziwię mu się, bo na jego miejscu pewnie sam zrobiłbym tam nalot.
@Daaniel-K: Myślisz, że na Urzędniczej było tyle ewakuacji zanim Magicala oglądało chociażby 1k+ osób? Nie mówimy o twoim sąsiedzie tylko o tym konkretnym przypadku. Nie było streamów - nie było bomb. Każdy mieszkaniec Urzędniczej doskonale o tym wie. Poza streamem nie było ani jednego wezwania.
@Apox: Ale bomby to nie jest uciążliwość magicala mylisz pojęcia. Jeśli mam sklep w bloku i ktoś dzwoni że mam bomby podkładane tzn że prowadzę uciążliwą działalność i powinienem zamknąć bo to moja wina?xD Po drugie jeśliby strimował bez zarabiania i działalności to co, już nie byłaby jego wina a teraz jest?
@Apox: haha podaj mi choć jeden przykład takiego czegoś.Masz fabrykę pracownicy po wyjściu z pracy pod wejściem się awanturują.Taką fabrykę się zamyka?Masz księgarnię klienci po wyjsciu , ba nawet wewnątrz awanturują się,Zamykamy?.