Wpis z mikrobloga

@Aerdyn: Przed chwilą wytłumaczyłem, wszystko jest zbyt upchane i trudno jest się poruszać Simowi po domku, nie licząc tego że kotek może łatwo przyblokować Sima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emka07 wszystko świetnie działa na win 10, jest nawet HD fix poprawiający interfejs

@supra107 dodawałes jakieś mody? Nie kojarzę niektórych rzeczy (komputer, szafa, deska do krojenia, figurka

@Sheta ee to jakaś casual, ja jestem hardcorowym graczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@foxbond: Tak, mam mnóstwo modów do Simsów 1, 2 i 3. Szczególnie uwielbiam zhackowane przedmioty, jak np. ta lodówka która również służy jako blat czy kuchenka która również służy jako grill. Mam też np. łóżko które nie blokuje drogi kiedy nie jest używane czy też kibel który jest bardziej "realistyczny". Bawiłem się też kiedyś w robienie swoich własnych wynalazków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczególnie uwielbiam zhackowane przedmioty, jak np. ta lodówka która również służy jako blat czy kuchenka która również służy jako grill


@supra107: o, a skąd takie cuda wziąć? I te dodatkowe przedmioty?
  • Odpowiedz
@emka07: Oj, z różnych stron pobierałem, mnóstwo tego było. Simlogical, Secret Society of Woobsha, CTO Sims, mnóstwo stronek których za bardzo nie pamiętam. Jak coś to mógłbym spakować te mody które mam i wrzucić gdzieś na jakiś hosting, ale do nich przydałby się jeszcze Sim Categorizer, bo z tego co wiem to wiele z nich po prostu powyłączałem i wiele z nich są po prostu śmieciami które robią bajzel w
  • Odpowiedz
@emka07: A, i dodam jeszcze że wiele z tych modów wymagało dodatkowych plików do zainstalowania, o których zbytnio nie wiem bo było to robione instalatorem, jak np. telefony komórkowe dla Simów czy maszyny do robienia lodów. No i mnóstwo modów wymaga rozszerzeń, także najlepszą opcją jest posiadanie Complete Collection, tak jak ja.
  • Odpowiedz
@supra107: mam Complete Collection na dysku ale jeszcze tego nie zainstalowałam i nie wiem czy to w ogóle będzie znośnie działać, ale jakby co to się zgłoszę, dzięki :D
  • Odpowiedz