Wpis z mikrobloga

Mieczki z #modameska - gdzie w #warszawa i okolice znajdę jakiś warty odwiedzenia sklep z kapeluszami? Okazuje się, że mam pewnego rodzaju 'uczulenie na słońce' i muszę go w jak największym stopniu unikać - siedzenie non-stop w piwnicy niestety nie wchodzi w grę, więc muszę zaopatrzyć się w jakiś kapelusz chroniący przed słońcem, który będę nosił "na stałe".
Skoro i tak będę dość oryginalnie wyglądał (umówmy się, noszenie kapelusza w wieku 20 kilku lat nie jest powszechne) chciałbym, żeby był to jakiś kapelusz "z jajem" nie jakiś od kamizelki typu bomber ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej podobają mi się kapelusze "kowbojskie", coś jak na zdjęciu - Gdzie czegoś takiego szukać? Dodam jeszcze, że kapelusz będzie użytkowany w przeróżnych warunkach (od wyjść z domu do pracy / sklepu / kościoła) przez prace w ogródku czy na polu gdzie jest bardzo dużo kurzu - i musi sobie z tym poradzić, więc wszelkiego rodzaju eleganckie kapelusze w stylu Ala Capone odpadają :)
Pobierz robertx - Mieczki z #modameska - gdzie w #warszawa i okolice znajdę jakiś warty odwie...
źródło: comment_PQCesRb8Lupeir3rk01iAbj9px4xwMIE.jpg
  • 12
@Inatine: @polik95: o coś takiego mi chodziło, dzięki!!!

@kozaqwawa: Jak wyżej, czapka z daszkiem nie da rady - bo chroni przed słońcem tylko od przodu, odkryta zostaje ciągle szyja. te Boonie Hat też spoko wyglądają, pomyślę :)

@Stivi_91: Całkiem spoko, ale mi kompletnie nie będzie coś takiego pasować :D