Wpis z mikrobloga

Chcę napisać do różnych mediów na temat wulgarnej twórczości Rafonixa, a zarazem postawić naszego Daniela w jego pozytywnej stronie, której nikt nie zauważa. Mianowicie cele charytatywne itp., ale w większej mierze zależy mi bardziej na negatywnej stronie tego "patusa" Marcina. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego jest o nim takie zdanie. Przeszłości się nie da wymazać, ban permanentny na jego konto youtube jest w pełni zargumentowany jego postępowaniami. Przejdzmy zatem do rzeczy... poszukuję osób chętnych do przyłączenia się do mojej pracy, która później znajdzie odzwierciedlenie na większą skalę społecznościową niż internet (gazety,radia,telewizja) w celu ukazania prawdy, a nie mydlenia nam oczu. Chętnych zapraszam na PW, jestem osobą dyskretną, a także mam doświadczenie w tych sprawach. Wszystko dopnę na "ostatni guzik", potrzebuję tylko waszej pomocy
#danielmagical #patostreamy
LIRYCZNY_IMPERATOR - Chcę napisać do różnych mediów na temat wulgarnej twórczości Raf...

źródło: comment_y5sve614RdUMMaJXQnZ15gaX363mNhaN.jpg

Pobierz
  • 11
@LIRYCZNY_IMPERATOR: o ku*wa xDDDD TO JEST WYZSZY POZIOM #!$%@?, WYŻSZY NIŻ TE LIZODUPY Z TAGU. Niszcz lordoze, baw się dobrze, ale przekonywanie ludzi, że tucznik jest dobry to jest chyba gorsza propaganda niz za prlu xDD