Wpis z mikrobloga

Ogłoszenia lokalnego imama

Jak wiecie, bo wam przypominam na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°), oprócz wykopu postuję także na fejsbuku. Strona fejsowa powstała raczej na spontanie niż była przemyślaną decyzją. W związku z tym i nazwa jest nieco dziwna - "Il Principe - History&Geopolitics" - nazwa jest po angielsku, bo wtedy jeszcze sądziłem że będę postował jednocześnie po polsku i angielsku, ale ostatecznie okazało się że nie mam czasu na tłumaczenia.

Do tej pory pamiętam jak nieco podpity mudżahedin @scarface1911, peace be upon him, mówił o "Il Principe" jako "tamto coś Laguny na fejsie". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W związku z tym postanowiłem spolonizować/ew. zarabizować ( ͡° ͜ʖ ͡°) nazwę strony. Jednak mam trudny orzech do zgryzienia jaką nazwę wybrać, a może pozostać przy starej nazwie. W związku z tym proszę was o radę i zagłosowanie w poniższej ankiecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jednej strony chciałbym, żeby nazwa była po polsku, ale z drugiej żeby pojawił się jakiś motyw bliskowschodni. Dlatego moim faworytem jest chyba "Puls Lewantu". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie gwarantuję wam, że wybiorę opcję, która wygra, ale z pewnością wasza opinia będzie dla mnie bardzo cenna.

#lagunacontent

Jak imam Laguna powinien nazwać swoją stronę?

  • Il Principe - Historia&Geopolityka 8.3% (3)
  • Radio "Bejrut" 30.6% (11)
  • Al-Quds (Jerozolima) 2.8% (1)
  • Jamahiriya (państwo ludu) 5.6% (2)
  • Saladyn 8.3% (3)
  • Puls Lewantu 30.6% (11)
  • Saif al Watan (gdyby stara gwardia się zgodziła) 8.3% (3)
  • Hakim (mędrzec ( ͡° ͜ʖ ͡°)) 0% (0)
  • Puls Bliskiego Wschodu 5.6% (2)

Oddanych głosów: 36

  • 6