Wpis z mikrobloga

@Voltaire Sieciowki to gowno. Mialem Got2be z Rossmana to nie trzymalo przy wietrze. Po uzyciu dodatkowo lakieru ultra strong od Nivea jako tako trzymalo ale po paru godzinach rozszesac wlosy to powodzenia a sie rozwalaly.
Reuzel fiber pomade (niebieska puszka), nakladasz na suche wlosy i zajebiscie trzyma nawet przy wietrze. Matowe wykonczenie a wlosy wygladaja jak naturalne.
Tak jak Mirki napisaly.
@daczka92
@szanowany_pan_grubas
@szanowany_pan_grubas mogę cię poprosić o jakąś radę? Kupiłam ją niebieskiemu i nie do końca sobie z nią radzi, to jego pierwsza pomada. Opiszesz mniej więcej jak nakładasz albo podpowiesz, gdzie szukać jakichś informacji?
@ypoauy: nie wiem czy robię to dobrze ale biorę trochę na palec wskazujący i dobrze rozcieram na całe dłonie. Później wcieram a raczej czochram całe włosy i dopiero po tym układam czesząc grzebieniem. Ona nie wysycha wiec super układają się włosy tak jak czeszesz. Tylko nie za dużo pomady, naprawdę mała ilość trzyma całe włosy.
@szanowany_pan_grubas u niego jest ten problem, że właśnie bardzo słabo trzyma, ale po filmie widzę, że po prostu bierze tego za mało (cienkie blond włosy, bardzo łatwo o obciążenie, które wygląda, jakby włosy były przetłuszczone). Także dzięki wielkie, przydało się ;)