Wpis z mikrobloga

@Krakodajl:
#emigracja #bolecnaboku #karyna #logikarozowychpaskow #wrozby

Kumpela z pracy ma koleżankę na #emigracja Nazwijmy ją #karyna. Często opowiadają sobie na messengerze co tam u nich.
Ostatnio miałam relację na żywo na gg w #korpo
O hui
W skrócie o Karynie. Ma w sierpniu brać ślub z chłopakiem z PL, który jest z nią na miejscu i są ze sobą kilka lat. Ciapaty bolecnaboku. Zakochała się w nim, więc ciapatybolec już jej nie chce, bo on ma żone i to żonę kocha. Na jednorazowe numerki ma kolejne. Ta łazi za nim i płacze. Przyszły mąż nic nie wie. No ja #!$%@?.
A jeszcze żeby było kombo, to taka ciekawostka:
A: Koleżanka z pracy
B: Ja
A: Karyna znalazła wróżke online
B: Że co? Po hui jej wróżka?
A: Żeby przyszłość jej przepowiedziała. 100 zł bierze
B: O cię, naprawdę są tacy ludzie? O co zapytała?
A: Kiedy zapomni o ciapaty bolecnaboku i czy jej małżeństwo będzie udane
B: ...
A: Wróżka odpisała, że za taka wróżbę to 130 zł
B: Jak zapłaci to zostaję wróżką online!
A: Zapłaciła
B: Ok, zostaję internetową wróżką! Co jej powiedziała?
A: Pogadała coś o astrologii, charakterach, o przyszłym mężu, że będą razem ale jednak samotni i że (!) z ciapatybolec znają się z poprzedniego wcielenia i spotkali sie ponownie, żeby coś przepracować i dokonać zadośćuczynienia wobec siebie i że będzie trudno jej sie odciąć od niego bo są pokrewnymi duszami i ich znajomośc skończy się nagle, ale ona nigdy o nim nie zapomni.

Co na to Karyna?
No to już wszystko jasne!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Buniu no właśnie ciągle sie nad tym zastanawia, bo skoro i tak nie będzie z bolcem, a ten jest w niej zakochany i dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale mam nadzieję, że jednak zrezygnuje ze ślubu
  • Odpowiedz
@trustME: Najśmieszniejsze jest to że niby żyjemy w postepowych czasach,mamy zaawansowaną technologię itd,ale chętnych na wróżki i eksperymentujących z duchowością jest z roku na rok coraz więcej.
  • Odpowiedz