Wpis z mikrobloga

  • 2017
Nockę mam a i tak ledwo da się czytać to szambo które wypisujecie w nocy. W #!$%@? przegrywow co to płaczą że dziewczyny nie mają. Pełno jednych a tych samych obrazków co noc. Pełno tych samych tekstów noc w noc.

Nocna to taka ostoja dla atencjuszy i #!$%@?. Mało ludzi to siedzicie i lizecie sobie dupy nawzajem aby czuć się lepiej ze ma się jakiegokolwiek znajomego.

#takaprawda #nocnazmiana
  • 104
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Jeśli nie jest oryginalny, to widocznie nie tylko ja mam problem o #!$%@? umysłowe na nocnej. Przemyśl to.

@pro666full: Nie wydaje mi się. Magical ma fejm zależy kiedy strimuje, nawet na nocnej jak siedzi do 4 rano to ludzie o nim piszą. Mieszając te wpisy z płaczem o brak dziewczyny i lizaniu sobie dupy w kółeczku wzajemnej adoracji. Więc dzienna = patostrimy tu nie działa. Szczególnie że patole strimują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Qontrol: Dałbym nawet Tobie dwa plusy. Ciągle wchodzę rano na wypok, i przeglądam te odmęty nocnej i dzień w dzień jest to samo: Ćpunka stojąca na stole, przegrywowe lamenty itp itd.
  • Odpowiedz
W #!$%@? przegrywow co to płaczą że dziewczyny nie mają. Pełno jednych a tych samych obrazków co noc. Pełno tych samych tekstów noc w noc.


@Qontrol: Czyli coś dla ciebie xd sam płaczesz a nikt Ci nie każe czytać tego gówna
  • Odpowiedz