Wpis z mikrobloga

@Alexxandra Przesłuchałem całą płytę taconafide bo siostra mojej nareczonej mnie poprosiła abym ocenił. Próbowałem się zmusić aby powiedzieć o tej płycie cokolwiek dobrego. To bełkot dla gimnazjalistów ze złym masteringiem... Nie znalazłem na tej płycie ani jednego pozytywu. Typowo nowoczesne gówno bez żadnego ładu i składu. Chociażby kawałek kryptowaluty, który tak wszyscy chwalą...
@Alexxandra: też byliśmy, tylko staliśmy kawałek dalej niż Ty :) Naprawdę aż tak rewelacyjnie oceniasz ten koncert?

@maruch: co do nagłośnienia to niestety, ale na Ergo Arenie ono zawsze kuleje... Byłem tam na wielu koncertach i chyba tylko raz byłem zadowolony :(

@americanstarspl: bo to jest muzyka dla młodych :) To jest główny odbiorca i to ma do nich trafić. Niemniej jednak ja lubię dobry basik i fajny bicik
@czlapka: prawie dwie godziny to jest i tak dość długo.
@Grubo_W_Uj: w miejscu gdzie ja stałem średnia była myśle koło 20, rozrzut wiekowy był bardzo duży, widziałem dzieciaka z rodzicami co miał z 10 lat a najstarszą osobę to miała grubo ponad 40.
@Alexxandra: dla mnie koncert był ok, może jakbym nie był po dwóch koncertach w Poznaniu, podróży polskim busem i jakiś 5 godzin spędzonych pod igłą tatuażysta
@Czaki_Cie_Zje
@Alexxandra no co Wy gadacie? Po tym jak po bisach zjechali tym podestem na dół i większość hali zaczęła wychodzić to wrócili jeszcze i coś zagrali czy o co chodzi? Bo to było o 22.05 równo ;d 22.20 to już prawie na tramwaj czekaliśmy 1km od hali