Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Noombre: obecnie - wyjście z Samsary. A póki w niej jestem to doświadczanie i uwolnienie się z ciężaru świata rzeczywistego. Temat dosyć filozoficzno-religijny, ale takie ostatnio są moje "problemy".
  • Odpowiedz
@Noombre: jeszcze zapomniałem dodać o tej zmianie. Moja zmiana przez te 4 lata jest tak gwałtowna jakbym urodził się i umarł kilka razy. W tej chwili latam poruszam się po takim poziomie zrozumienia, którego istnienia nawet nie byłem świadom 4 lata temu.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: bardzo. Choć musisz wiedzieć, że to co przeżyjesz nie może być odzobaczone. To droga jednokierunkowa. Przeżyjesz coś co sprawi, że Twoje życie które aktualnie wiedziesz może stać się lekko... niespójne.

Ale ja osobiście uważam, że lepiej wiedzieć niż udawać...
  • Odpowiedz
@Noombre: na pułapie na którym jestem upadek nie ma znaczenia. Najważniejsze jest bycie otwartym, przyjmowanie krytyki i ciągły rozwój. Nawet gdybym upadł to był wstał i poradził sobie lepiej niż wcześniej.
  • Odpowiedz
zauważyłeś jakieś skutki uboczne jeśli chodzi o zdrowie fizyczne ?


@BillyB: po samym LSD nie. Po MDMA poczułem się strasznie niedobrze i przestałem je brać.
Miałem niestety (nie)przyjemność tripować na jakiś pochodnych i miałem trzy tripy na których czułem, że mogę zemdleć. Bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

A samo zdrowie jako takie - wcale. Wręcz przeciwnie, moja świadomość i zgoda w własnym ciałem jest na poziomie na którym nigdy nie była (:
  • Odpowiedz
jak oceniasz poziom polskiej policji i sądów w starciu z darkmarketami? jak wypadamy na tle Europy?


@Enzo_Molinari: nie wiem. Brata mam w innym wydziale ¯\(ツ)_/¯
Mam tylko jednego znajomego, którego miał przypał i sprawa załatwiono na standardowe
nie wiem co to jest panie bakietmajster_
  • Odpowiedz