Wpis z mikrobloga

Do tej pory jakoś bardzo nie dbałem o siebie, twarz myłem tylko wodą. Włosy żelem do całego ciała itd. Teraz planuję to zmienić i szukam.

1. Żelu do mycia twarzy.
2. Peelingu.
3. Toniku do twarzy
4. Maseczek do twarzy
5. Kremu na dzień i na noc,
6. Szamponu i odżywki do włosów.
7. Peelingu do skóry głowy.

Moja cera jest chyba tłusta, ale w okolicach nosa jest tak jakby "ściągnięta" i zaczerwieniona. Na nosie mam wągry, chociaż nie są za bardzo widoczne.

#kosmetyki #modameska #kiciochpyta #zdrowie #uroda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hevvra: Akurat ja kosmetyków Tołpy nie polecam. Są lekkie i są ogólnie do skór bardzo delikatnych oraz podatnych na alergie. Jak masz problem z trądzikiem, przetłuszczającą się cerą to mogę polecić żel od L'oreal Man Expert. Szampon jest ok od Nivea. Maseczki są fajne od Dermaglin.
Jeśli chodzi o krem na dzień/noc to jest uzależnione od typu skóry, tak nie powiem Ci jaki może być dobry. Zapytaj
  • Odpowiedz
@hevvra @Krzysu zarówno tołpa jak i l'oreal nie powinny być stosowane do skóry uwrażliwionej ze zmianami i stanami zapalnymi bo zawierają sporo drażniących substancji. Ot takie kosmetyczne fastfoody. A to podrażnienie i zaczerwienienie to na 90% nie od węgla - on absorbuje toksyny i zanieczyszczenia w sposób bezpieczny (tyle co pamiętam ze studiów to zachodzi adsorpcja na powierzchni głównie - dlatego też węgiel aktywny się dobrze regeneruje do ponownego użycia
  • Odpowiedz