Wpis z mikrobloga

ludzie narzekali na udostępnij a oni wyłączyli wszystko jak leci


@WuDwaKa: i tłumaczenie, że "na ten moment inaczej się nie dało" xDDD w tym serwisie chyba nie da się naprawić jednej rzeczy, żeby nie popsuć drugiej xD

Zresztą nawet nie nazwałbym tego naprawą, bo w wersji mobilnej to menu z awatara w ogóle się nie wysuwa, trzeba otwierać w nowej karcie, żeby wejść na swój profil..
  • Odpowiedz
@a__s O ile rano mnie to ziębiło o tyle teraz to zmiana jest na bardzo duży minus! Kolejny raz okazało się, że sknociliście temat zamiast pomóc ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: @LukaszN: @a__s jak kolwiek to nie brzydkie i prostackie nie jest, działa
ja wiem jQuery, ale inny mój dodatek już to zaciąga a nie chce mi się naprawiać całego wykopu za darmola

elo

$('.avatar')[0].addEventListener("mouseover", function(){$('.avatar')[0].click();});
  • Odpowiedz
spróbuj wejść na swój profil z przeglądarki na telefonie - powodzenia


@enforcer: o kurde, a czemu tapnięcie nie działa? Wcześniej było zepsute, bo nie można było się dostać do tego menu i dalej do np. ulubionych, a teraz wcale nie działa WTF? Myślałem, że jak odepną hover, to będzie normalnie menu po kliku a nie przekierowanie na profil zupełnie bez sensu (po co mi widzieć mój profil?)
  • Odpowiedz