Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak nauczyć się okazywać uczucia? Nie umiem tego kompletnie robić, moja dziewczyna jest przez to smutna. Z łatwością przychodziło mi to na początku związku, kiedy jeszcze był moment ekscytacji. Potem zakochanie przeszło w miłość, euforia przeminęła. Mieszkamy razem, bardzo ją kocham, ale nie potrafię jej tego okazać. (Nie mówię tutaj o konsekwencjach kochania czyli kupowaniu mleka bez laktozy, bo wiem, ze ona takie woli, mimo tego, że ja sto razy wolę normalne, a o okazywaniu uczuć takim najzwyklejszym). Kiedyś potrafiłem pisać długie wywody na temat mojej miłości, teraz kiedy wszystko wróciło do normy, nie umiem nawet napisać ,,kocham Cię", a co dopiero powiedzieć w twarz. Ma to też swój przekład w zachowaniu- sam rzadko ją przytulam lub całuje. Zawsze taki byłem, nie ma to z nią nic wspólnego. Wiem, że jestem upośledzony. Mojej dziewczynie ciężko jest mnie zrozumieć, bo sama jest dość wylewna w uczuciach no i ma świadomość, że nie zawsze taki byłem wobec niej. Jak sobie z tym poradzić? Może ktoś z Was miał podobny problem?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, poczytaj sobie o 5 językach miłości, to raz (w kontekście Twoich odczuć - najważniejsze). Jak to ogarniesz to zdasz sobie sprawę, że u Ciebie dominują inne sposoby okazywania uczuć, to dwa. Łatwiej Ci będzie to zaakceptować (i pewnie sam się przekonasz, że nie masz preferowanego werbalnego okazywania miłości lub dotyku, raczej pozostałe trzy).
No i trzy - przekmiń sobie kroki, żeby każdego dnia zrobić coś w tych brakujących, Twoim
@AnonimoweMirkoWyznania jak ona tego potrzebuje, to może się zmuś? Co cie od tego zaboli? Ja się jej nie dziwię, bo nikt by nie chciał żyć z zimną emocjonalnie osobą. Pomysl czego ona potrzebuje i jej to po prostu daj, jeszcze ze to nic nie kosztuje. I tak jesteś #!$%@?, bo ona przy każdej okazji będzie miała w głowie, że jej nie Kochasz, a to prowadzi do patologii później przy ważnych decyzjach. Już