Wpis z mikrobloga

@miaudoczka: Bo człowiek całe życie jest samotny. Związki itp to wszystko dodatki. Z problemami zmierzamy się sami, idziemy przez życie sami. Dlatego ja już dawno przestałam się przywiązywać do ludzi, bo wiem, że odchodzą i nic nie jest stałe, więc staram się żyć chwilą i cieszyć tym co aktualnie mam. Gdy będziesz patrzyła to jako kolejną część twojego życia i zdasz sobie sprawę że pracujesz na własny sukces przede wszystkim, będzie
@miaudoczka: tak to niestety jest, też miałem tyluuu znajomych na studiach.. A teraz.. lipa. Ludzie przychodzą i odchodzą, dlatego trzeba szukać tych, którzy będą przy Tobie mimo wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miaudoczka: brzmi trochę jak depresja( ͡° ʖ̯ ͡°)... Na Twoim miejscu poszedłbym do specjalisty, albo chociaż próbował coś zmienić w życiu. Miałem podobne nastawienie jak Ty, ale wyszedłem do ludzi i jakoś to było. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@QuikJ niektorzy odmawiali pomocy bo sie nie znali, ostatni dwaj lekarze jako jedyni cos pomogli bo dali leki na shizofrenie. Wysylali do psychologow i na rozne terapie ale to pomaga mniej niz tabletki jesli nie wcale.