Wpis z mikrobloga

@akrmzow: dziwisz się? Polski system edukacji jest zdominowany przez kobiety, które generalnie uczą gówna i kwadratowego myślenia. Żeńscy pedagodzy są generalnie walnięci w czajnik - wszelkie plotki, gdy za młodego chodziłem do szkół, o tym, że ta i ta to coś #!$%@?ła, albo mąż od niej odszedł, córka się puściła, były jak plotki. Zweryfikowałem je, gdy poznałem lepiej tą grupę ludzi, ba ! gdy przez jakiś czas spotykałem się z panią
@NukeOps: swoją drogą to prawda, że jakoś faceci są zwykle DUŻO normalniejsi. Nauczycielki zaś nie dość, że są butne, to jeszcze często niedouczone. W liceum moja fizyczka ledwo sobie radziła z układami równań drugiego stopnia XDD Nie pytaj, jak to możliwe, ale to prawda xD
@zwolennik_666: oczywiście, ale w edukacji jest ich wyjątkowo dużo. Poza tym, jak w innym zawodzie jest partacz, to możesz iść do innego. A uczeń jest na nauczyciela skazany.
Wybacz, ale w doświadczeniu moim i moich znajomych patologii wśród nauczycieli jest mnóstwo.

@Refusek: co się dziwisz, jak to pewnie największe osiągnięcie naukowr tego pana/pani, że ogarnął iteracje xD a ty chciałeś tak przycwaniakować i zniszczyć jego samoocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze u mnie w klasie obok kumpel miał bodaj podobną sytuację z goto zamiast pętli xD