Wpis z mikrobloga

Konsole zamówiłem i mam parę pytań
1. Jak wygląda zakup gier na PlayStation? jest możliwość zakupu w jakimś oficjalnym ich sklepie ,wersji elektronicznych bez potrzeby zamawiania płyty?
2. Płyty z grami da radę kupić/sprzedać dalej, czy trzeba przypisać do konta?
3. Gry z PS Plus przypisują się na stałe do konta?
4. Zawsze zastanawiały mnie płyty z grami na PS4, to się instaluje, czy z płyty gra ?;d

Dzięki #ps4
  • 12
@Fenixq: 1. Tak, na PS Store
2. Można odsprzedawać
3. Tak, na stałe, jak odnowisz PS Plusa to możesz znowu w nie grać, nie przepadają
4. Instalują się na dysku ale płyta musi być w napędzie
1. tak
2. da się odsprzedać
3. tak
4. instaluje i ściąga patche także przeważnie nie jest tak, że wrzucisz i ciśniesz 30 sekund później.
@Fenixq: 1 jest oficjalny store dostepny z konsoli i www
2 tak, można handlować używkami (gametrade)
3 tak, ale grać możesz tylko podczas aktywnej subskrypcji psplus
4 tak gra się instaluje na dysku konsoli, ale do samego jej uruchomienia potrzebujesz plyty
@Fenixq: 1. tak - wystarczy kupować cyfrowo i wtedy masz dostęp i możliwośc pobrania kupionej przez Ciebie gry
2. Kupujesz - Grasz / Znudzisz się - wymieniasz lub sprzedajesz dalej bez problemu
3. Ich konta tak
4. z płyty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fenixq: 1) sklep ps store umożliwia zakup wersji elektronicznych
2) mozna sprzedawać/wymieniać cokolwiek ci sie podoba
3) tak, ale mozesz z nich korzystac tylko wtedy, kiedy masz ps plus
4) jezeli masz gre na plycie to plyta jest niezbedna do gry
@Fenixq:
1. masz store.playstation.com
2. nie sa przypisywane... kupujesz i sprzedajesz bez problemu
3. tak sa przypisane do konta na stale, natomiast by w nie grac czy móc w danym momencie dopisac do swojej biblioteki musisz miec aktywowana usluge.
4. gry sie instaluja w wiekszosci ale plyta zawsze jest wymagana do grania
@Fenixq: 4. Blu-ray jest za wolny na czytanie na bieżąco z płyty. Na PS3 jeszcze większość gier jakoś tam dawała radę bez instalacji lub tylko z częściową, ale przy obecnych rozmiarach tekstur i wszystkiego nie da rady. Tak więc na PS4 cała płyta instaluje ci się na dysk twardy, ale przebiega to bardzo sprawnie. Możesz często odpalić grę zanim jeszcze się zainstaluje i wtedy ci się to dokończy w tle.