Wpis z mikrobloga

#elektrodacontent #elektroda

1. Szukasz rozwiązania problemu na znanym forum internetowym.
2. Korzystasz z jakże doskonałej wyszukiwarki zaimplementowanej w forum.
3. Znajdujesz 39 wątków.
4. Przeglądasz wszystkie wątki.
5. W każdym wątku odpowiedzi typu "u gury jes pszycisk szukaj" albo "było zamykam".
6. #!$%@? otwierasz nowy wątek z tym samym pytaniem.
7. "https://poszukaj.elektroda.pl/ zamykam"
8. Teraz jest 40 wątków na ten sam temat.
9. Żaden nie prowadzi do wątku, który zawiera w sobie rozwiązanie problemu.
10. Tłumaczysz opis problemu na język niemiecki.
11. Dzięki pomocy Google Translate znajdujesz rozwiązanie w ciągu 10 minut.
12. Nienawidzisz Polaków jeszcze bardziej.
sing - #elektrodacontent #elektroda 

1. Szukasz rozwiązania problemu na znanym for...

źródło: comment_1IDlS4gQSJBAddxheCuT2ITK8kM9Ljh8.jpg

Pobierz
  • 23
@sing: Największym rakiem na elektrodzie są userzy, którzy to mają po 30 tysięcy postów i level #!$%@? 694 a tak naprawdę jedyne co potrafią to odesłać do innych tematów. Ciul tam, jeśli problem jest banalny to jeszcze ujdzie, bo faktycznie można przeoczyć, można nie chcieć szukać i takie coś jest na rękę. Schody zaczynają się, gdy problem jest o wiele bardziej złożony. Opisujesz specyfinczy problem dla konkretnego modelu urządzenia i sposoby
@sing: znalazłem konwerter VGA na HDMI na aledrogo za chyba 10 zł, no ale czy to działa. Wujek google i trafiam na rzeczony portal. Ogólnie po krótkim rozpoznaniu tak musisz mieć konwerter za 0,5k bo inaczej nie zadziała. Kurła... przypau, ale kij kupiłem ten za dyche. Wiecie co działa. Tak jest za każdym razem, musisz kupić sprzed za kilka k bo inaczej nie działa.
@sing: Miałem kiedyś problem z głośnikami.

Założyłem temat, a że głośniki mało znanej i niezbyt popularnej wtedy firmy to o dziwo się rozkręcił. Nie otrzymałem pomocy od użytkowników, ale sam znalazłem rozwiązanie. Opisałem je i zapomniałem o sprawie.

Jakiś czas później znów miałem małe problemy z głośnikiem, próbowałem wszystkiego, a że się nie udało to poszedłem na elektrodę.

Nie pamiętałem starego konta, z którego pisałem o pierwszym problemie, więc założyłem nowe.
@cooles: no jasne, że przesadziłem, o to chodzi w moich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na serio to wiele cech moich rodaków niesamowicie mnie irytuje, a na czele tych cech podam właśnie fałszywe chrześcijaństwo. Wszystkie dzieci ochrzczone, posłane do komunii, zmuszone do bierzmowania, zaszantażowane i zmuszone do ślubu kościelnego, a pomimo tego w sercu nadal wzrasta nienawiść i zazdrość wywołana powodzeniem obcego człowieka. Myślę, że
@sing: Na tym forum są takie zjeby. Kiedyś udzielałem sie w temacie o maszynie parowej. Postanowiłem sam opisać swój silnik na parę, który własnoręcznie zrobiłem, bo wiem jak bardzo mi były pomocne opisy innych użytkowników, ktorzy wcześniej w tym temacie wstawiali swoje projekty. Spedziłem troche czasu żeby opisać, pomierzyć elementy, porobić zdjęcia i finalnie wstawić film jak to działa. Post powisiał jakieś 10 minut i został usunięty. Moderator w odpowiedzi dlaczego