Wpis z mikrobloga

dlaczego kobiety na #tinder sa takie glupie

Nie moga normalnie zaczac rozmowy jak maja czas i sobie dokonczyc, tylko se kurde w przerwie miedzy staniem a splukiwaniem napisza i dupa z ciaglosci rozmowy. I potem placza ze nie ma nikogo ciekawego.
  • 23
  • Odpowiedz
pisze do nich 100 osób jednocześnie


@MaddoxX1911: co nie zmienia faktu ze moglyby po prostu z jednym pisac a reszte olac albo zunmatchowac. A nie pojsc se srac, jedno napisac, pojsc spac, jedno napisac, pojsc do roboty, jedno napisac, pojsc znowu srac...

I tez problemem nie jest, ze gubia sie w ilosci matchow, bo wtedy bump pomaga. Wiem cos o tym, bo sam sie wielokrotnie tak zgubilem
  • Odpowiedz
Wyłącznie dla atencji i adoracji zbeciałych bolców. Boostują swoje ego i samoocenę


@ManiacTeam: jak mozna boostowac swoje ego i samoocene i atencje przez sztuczne podtrzymywanie nudy?
  • Odpowiedz
@krzesiwo: Widzę, że osoba nie w temacie, więc wyjaśniam:
Kobieta rejestruje się na każdym portalu randkowym wyłącznie z nudy, dla zabawy, dla atencji, by się dowartościować i z desperacji, że nikt jej nie chce w realnym życiu, bo już zaliczyło ją co najmniej pół jej wiochy i teraz trzeba kogoś poszukać i oszukać jaką to świętą się jest.
Jeśli jest z nudów, to zajrzy, poklepie od czasu do czasu i
  • Odpowiedz
dla zabawy


@ManiacTeam: ale po co skoro nie ma czasu na zabawe?

można kogoś podpuszczać seksualnie, śląc mu nagie foty, pisać, co by się wyczyniało pod kołderką, ale w życiu się taka flejkara nie umówi.


@ManiacTeam: no nie wiem, zwykle to ja tak mowie co bym wyczynial, a to ona nie chce sie umowic XD
  • Odpowiedz
@krzesiwo: ma czas tylko napawa się tym, że maksymalnie olewa betę, nie żegna się, a jak wejdzie za tydzień to i tak ma 10 wiadomości od niego i po napisaniu odpowiada w ciągu 5 minut xD

  • Odpowiedz
po kilku wiadomosciach proponuj spotkanie - wyjdzie albo unmatch


@Turbulencja: no i wychodzi i dupa wychodzi ze spotkania, kompletny brak zainteresowan, kompletny brak osobowosci, jedyne co wiem to jej wyglad, wiek i snapchat i okazuje sie, ze tak naprawde to sa wszystkie jej cechy. Zero osobowosci. Nic nie lubi, nic nie chce, niczym sie nie interesuje, 100% apatia.
  • Odpowiedz
@krzesiwo: To out i nastepna, kiedys trafisz. Jak szukasz na powaznie to kulturalne spedy, lekkie podejscie uderzasz w imprezy. Plus taki, ze pomijasz internetowe #!$%@?. Tinder dziala, ale trzeba wygladac i cos soba reprezentowac, jesli chcemy ogarniac fajne i ladne dziewoje
  • Odpowiedz