Wpis z mikrobloga

W Tarnowie to napewno góra Św. Marcina i polecam przyjechać w nocy bardzo ładne widoczki. Muzeum okręgowe w Tarnowie też jest fajną atrakcją, Mauzoleum generała Józefa Bema jest raczej obowiązkową rzeczą do zobaczenia w Tarnowie oraz resztki starej synagogi. Tarnów napewno nie jest miejscem gdzie można dużo zwiedzić, ale niektóre rzeczy warto zobaczyć.
  • Odpowiedz
@kicioch: W okolicy to polecam ci wieże na która teoretycznie nie można wchodzić ale nikt na to nie zwraca uwagi. Znajduje się w Wierzchosławicach, widok kozacki. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę ci napisać jak tam trafić
  • Odpowiedz
@kicioch: @ocelote: Wieża znajduje sie dokładnie w tym punkcie gdzie zaznaczyłem, samochód musicie zostawić przed szlabanem, i dojść na nogach jakieś 5 min drogi, najlepiej jest iść tam w nocy bo możliwe ale bardzo mało prawdopodobne możecie spotkać tam leśniczego (ja spotkałem go raz a byłem tam jakieś 40 razy) on itak nic wam nie zrobi, ale właśnie dlatego najlepiej jest iść tam wieczorem albo w nocy, bardzo fajnie widać
4nietwojinteres4 - @kicioch: @ocelote: Wieża znajduje sie dokładnie w tym punkcie gdz...

źródło: comment_wlhKz3J6nCGFfS3l0QXQrAP8kjekJt03.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz