Wpis z mikrobloga

W Polsce skończyłem elektrotechnikę na polibudzie, tu kończę HND z mechaniki. Papier to nie wszystko, nawet, a może zwłaszcza w R&D.
  • Odpowiedz
@pol-scot: Za darmo te HND w Szkocji? Bo w Anglii jak już masz wykształcenie wyższe to musisz płacić, nie dadzą kredytu. Wiem, ze w Szkocji jest za darmo, ale czy dla tych co już skończyli studia poza Szkocja tez?
  • Odpowiedz
@dnasstorm: za darmo ale w trybie dziennym, w trybie wieczorowym kosztuje ok 1000-1200 funtow rocznie, często firmy opłacają naukę ale np w moim przypadku musze przepracować za to dwa lata od ukończenia szkoły dlatego zgodziłem się żeby opłacili mi pierwsze dwa lata, kolejne dwa opłaciłem sam więc teraz w momencie ukończenia albo znowu rozmawiamy o podwyżce albo sajonara
  • Odpowiedz
@dnasstorm: zgadza sie ale studia to juz insza inszosc; studia mam z Polski wiec poprzestaje na HND ktory dla wiekszosci rodzimych mieszkancow i tak jest poziomowo nieosiagalny:)
  • Odpowiedz
@pol-scot: Haha, nieźle, ze HND nieosiągalny, dla mnie było OK. Teraz level 6 (bachelor), robię trzeci rok (2 lata HND i można wskoczyć od razu na ostatni rok studiow) to już trochę trudniejsze.
  • Odpowiedz