Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym wpisie odezwało się do mnie dużo osób i tak sobie pomyślałam, co Wy na to żeby zrobić małe losowanie tylko dla odważnych?
Wy wstawiacie #pokazmorde w komentarzu pod tym wpisem, dajecie pluska, a ja wybieram jedno i rysuję portret. Nie rysuję Lecha Wałęsy ani Alizee, wolałabym mirków/mirabelki. Dodatkowe punkty za napisanie czemu akurat Was miałabym narysować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy każdym nowym pokazmorde nowe losowanie. Jak ktoś się bardzo wstydzi ale jeszcze bardziej by chciał wziąć udział to można na priv.
Na pierwszy ogień #pokazmorde @SzCzoteckY


#xhxhxrysuje #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa
xhxhx - Po wczorajszym wpisie odezwało się do mnie dużo osób i tak sobie pomyślałam, ...

źródło: comment_AndTv8oombBbwK4dWOFNsobJoNNOk0Jz.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzieban Naprawdę myślisz, że każdy na wykopie jest przegrywem, piwniczakiem, nigdy nie dotknął różowego i nie ma życia? Tylko Ci współczuję bo nic więcej nie mogę dla Ciebie zrobić
  • Odpowiedz
@blk92: Radzę usunąć konto skoro już się skompromitowałeś tym, że nie umiesz poprzeć swoich słów dowodami. Też trzymam kciuki żebyś wkońcu znalazł dziewczynę. Elo :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Dzieban Wieniec dziewczyny, szafa z tła mojego mieszkania i ze zdjęcia dziewczyny jest taka sama, a Ty mi mówisz o jakiś dowodach. Na dodatek, że debil to jeszcze ślepy. Czuć #!$%@? mózgowe z daleka. Tfu
  • Odpowiedz