Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #worldofwarcraft mam pytanko, albowiem zasłyszało mi się że Blizzard podobno planuje uruchomić serwery typu "vanilla".

Czy to w ogóle jest prawda? Czy raczej należy taką informację wstawić na półkę z bajkami i lokalnymi legendami?
  • 10
  • Odpowiedz
@Optio_: Będą i tylko tyle wiadomo. Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo w jakiej postaci. Ludzie krzyczeli najpierw, że chcą vanillę, po ogłoszeniu okazało się, że każdy jednak chce coś innego, co nie do końca jest vanillą. Bo jeden chce stary content, ale z udogodnieniami, drugi chce tylko część udogodnień, trzeci chce to, co było kiedyś, ale bez błędów, czwarty chce 100% vanillę, więc ze wszystkimi błędami, niezbalansowanymi postaciami itd.
Jestem przekonany,
  • Odpowiedz
@Optio_: To gowno bedzie tak #!$%@? i nie grywalne XDDDDD Pamietam jak chcialem wrocic do tbc pare miesiecy temu i nie wbilem nawet 2 lvla bo tak mi sie odechcialo XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@RadioaktywneRacuchy to prawda że ludzie sami nie wiedzą czego chcą. Ja przestałem grać w wowa po Cata, uważałem że wotl był piękny ale nie neguję że późniejsze części również mogły być ciekawe.

Sam pomysł vanilli ani mnie nie ziębi ani nie grzeje ale wydaje mi się że ludzie przez wzgląd na wspomnienia chcą w niego zagrać. Problem polega na tym że większość zachowało dobre wspomnienia z podstawki wypierając przy tym myśli jak
  • Odpowiedz
@Optio_: prawda, ale nie spodziewałbym się tego w tym ani przyszłym roku. Musi się skończyć hype na BfA, żeby wypuścili serwery vanilli.

Nie słuchaj "znawców" z góry mówiących o tym, że nikt nie chce vanilli. Vanilla community jest wciąż ogromne i dobrze zorganizowane. To właśnie przez popularność Nostalriusa Blizz w ogóle wziął pod uwagę prace nad wypuszczeniem legacy serwerów.
  • Odpowiedz