Wpis z mikrobloga

Gdzie jesteśmy dokąd zmierzamy.

Na podstawie orderbooka i obrotów, zobaczymy gdzie grubasy ustawiają zlecenia i na jakich poziomach najwięcej towaru przewalono

Wczoraj i dziś mieliśmy idealne odbicie od poziomu 9641 (mówię tutaj o poziomach dziennych to że byliśmy chwilę nad tym poziomem jest z punktu widzenia profilu obrotów mało istotne bo po tej cenie za dużo nie przehandlowano). Kolejny opór dość blisko 9852 a potem można powiedzieć droga wolna do 10781

Jeżeli chodzi o scenariusz spadkowy to wsparcie mamy na 9275 (mocne) i na 8871 i tak zwany POC czyli Point of Control , poziom gdzie przehandlowano najwięcej tak zwana uczciwa cena na poziomie 8200

9275-9278 jest także poziomem 0.236 fibo ze spadków od ATH do low z lutego. Ten poziom zatrzymał też wczorajszy dip Jeżeli weźmiemy scenariusz dalszej konsolidacji (choć bitcoin rządzi się swoimi prawami) to ja widzę scenariusz konsolidacji na poziomie 9275-9278 i ewentualne przesunięcie POC w te rejony.

Komentarze?

#bitcoin
Pobierz d.....y - Gdzie jesteśmy dokąd zmierzamy.

Na podstawie orderbooka i obrotów, zobac...
źródło: comment_8p8uXUIAq0LmUl119wriRJl1tFk5iHX3.jpg
  • 46
@cyberpunkbtc: no i co sie zmienilo w tym zakresie? dalej nie jest to instutucja, ktora sie nazywa grubasem ... bo widze ze masz skrzywienie slowne.

Pozwole sobie nakierowac nowo-mowe na prawidlowe tory:
- Trader - czlowiek ktory gra na gzieldzie, powinno byc raczej inwestor, no ale mniejsza z tym
- Grubas - instytucja, lub grupa traderow, ktora posiada srodki przekracajace znacznie 'pojedyncze jednostki'
@cyberpunkbtc: dopiero na tej podstawie mozna budowa teorie dlaczego cos sie stalo, i kto tym burdelem kreci.
Czyli dla przykladu:

ECB mowi: stawiamy na niskie stopy procentowe!

Powiedzial to trader? czy grubas? Innymi slowy, kto ma wplyw na kurs danego waloru, ECB czy trader?
@skiter: Skąd ty wziąłeś tą definicję? Też z dupy? Skąd ten cytat?

- Grubas - instytucja, lub grupa traderow, ktora posiada srodki przekracajace znacznie 'pojedyncze jednostki'


Obrrót 20 000 BTC i pompa o 1200$ w chwilę to nie dzieło kogoś kto posiada środki przekracajace znacznie 'pojedyncze jednostki'???

Skończ się kompromitować, jakiś czas temu kłóciłeś się ze mną że nie ma grubych, teraz też to wyśmiewałeś a pół h później sam im
Obrrót 20 000 BTC i pompa o 1200$


@cyberpunkbtc: Powiedz mi w takim razie co to jest ten 'Obrót' bo jestem ciekaw ... no i ta 'pompa' o 1200, no szalenstwo! Ale sie szarpnol, taki z niego (tego czegos) bogacz ze pozamiatal caly rynek, normalnie jak w w czarna srode!
W jednym momencie #!$%@? ulicy, wszyscy w jednym momencie rzucają się do kupna, robią dildo na 1200$ i obrót 20 000 BTC. Żadne grubasy

Ze niby gielda nie moze sie bawic? Bo niby dlaczego gielda posiadajac cale listy nie mzoe manipulowac kursem?


@skiter: @cyberpunkbtc: Trochę grubas,a trochę to reakcja łańcuchowa. Gruby pcha cenę na najbliższy opór, a potem idzie reakcja łańcuchowa bo odpalają się stop ordery, proste boty reagują na
@skiter: No przecież piszę że ty zapomniałeś napisać "XD" a nie ja napisałem. Sam sugeruję że to pasuje do twoich odpowiedzi....

Jak można być takim imbecylem? Wytłumacz mi to. Nie panimajesz najprostszego zdania!
Trochę grubas,a trochę to reakcja łańcuchowa. Gruby pcha cenę na najbliższy opór, a potem idzie reakcja łańcuchowa bo odpalają się stop ordery


@drakkar: Błagam Cię, przecież pisałem setki razy na mirko że tak to działa i dobrze o tym wiesz, nie musisz tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)