Wpis z mikrobloga

Gdzie jesteśmy dokąd zmierzamy.

Na podstawie orderbooka i obrotów, zobaczymy gdzie grubasy ustawiają zlecenia i na jakich poziomach najwięcej towaru przewalono

Wczoraj i dziś mieliśmy idealne odbicie od poziomu 9641 (mówię tutaj o poziomach dziennych to że byliśmy chwilę nad tym poziomem jest z punktu widzenia profilu obrotów mało istotne bo po tej cenie za dużo nie przehandlowano). Kolejny opór dość blisko 9852 a potem można powiedzieć droga wolna do 10781

Jeżeli chodzi o scenariusz spadkowy to wsparcie mamy na 9275 (mocne) i na 8871 i tak zwany POC czyli Point of Control , poziom gdzie przehandlowano najwięcej tak zwana uczciwa cena na poziomie 8200

9275-9278 jest także poziomem 0.236 fibo ze spadków od ATH do low z lutego. Ten poziom zatrzymał też wczorajszy dip Jeżeli weźmiemy scenariusz dalszej konsolidacji (choć bitcoin rządzi się swoimi prawami) to ja widzę scenariusz konsolidacji na poziomie 9275-9278 i ewentualne przesunięcie POC w te rejony.

Komentarze?

#bitcoin
d.....y - Gdzie jesteśmy dokąd zmierzamy.

Na podstawie orderbooka i obrotów, zobac...

źródło: comment_8p8uXUIAq0LmUl119wriRJl1tFk5iHX3.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@miglanc102: gdzie ty takie rewelacje przeczytales? :D - to ze znaczenie w 'sieci' spada ... czyli swiadomosc ulicy, nie oznacza ze ktos nie posiada pewnej ilosci btc zeby ruszac cena, zawsze sie znajdzie jakis czlowiek, ktory bedzie chcial kupic, jak tez i po drugiej stronie ... ktos bedzie chcial to sprzedac.
  • Odpowiedz
@miglanc102: mowi ci cos termin 'przepalanie coina'? :) maly link

Ja tam nie mam noda, czy czasu i ochoty bawienie sie w szukanie 'kto przepala btc' - ale to tez moze byc powodem wzrostu ...

W sumie kazdy powod jest dobry na wzrost/spadek, bo w sumie czemu nie.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: wiedza z dupy ... dobre! to sobie wydrukuje i postawie w ramke ;)

A moze jest cos takiego jak zlecenie limit? nie slyszales o czyms takim? A slyszales termin 'czyszczenie tasmy'? Tez nie? No tak mam wiedze z dupy ;p.

Myslisz ze tylko fundusze mja kase na zabawy w krypto? Ze niby gielda nie moze sie bawic? Bo niby dlaczego gielda posiadajac cale listy nie mzoe manipulowac kursem? Jest to gdzies 'prawnie' zapisane ze gielda np bitmain nie moze grac? Ze zaden trader siedziacy przy serwerze bitmain nie moze uzywac wlasnego
  • Odpowiedz