Wpis z mikrobloga

@jozemjo: Pamiętam ze nie miałem wszystkich postaci na poczatku. Więc zacząłem grzebać w plikach konfiguracyjnych. Pozmienialem tam jakieś liczby na 0 i nagle wszystkie odblokowane (przy okazji ilość przeciwników na mapach też zmalała) :D Miałem wtedy może z 8 lat xD
  • Odpowiedz
@jozemjo: kiedyś w to grałem jak jeszcze nie miałem Internetu a moja znajomość komputera była bardzo początkowa. Grałem louisem i wcisnąłem tak klawisze, że się zrobił louis ex. Tyle, że ta postać szybko mi zginęła. #!$%@?, ale żem wtedy oniemiał. Później już w żaden sposób nie mogłem tego powtórzyć przez długi czas bo nie pamiętałem jakie klawisze do tego służyły.
  • Odpowiedz
@jozemjo: eh z braćmi pamiętam na jednej klawiaturze 4 osoby, nikt z nas nie wpadł na pomysł żeby podłączyć drugą klawiaturę xD ale w sumie to były czasy PS/2
  • Odpowiedz
@jozemjo: o Panie, z kumplem nawet klan założyliśmy, nazywał się The Master Team ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Graliśmy turnieje i klanówki, jedną nawet z niemcami (lagowało opór i przegraliśmy (,))
  • Odpowiedz
KIJ TAM Z POSTACIAMI
największy sztos to było, jak z bratem i kuzynami grało się na jednej klawiaturze w 4 (CZTERY!) osoby xD

  • Odpowiedz
@jozemjo: pamiętam jak nie wiedziałem że jest kod lf2.net i kombinowałem żeby Rudolfem się przemieniać w te inne postaci, żeby nimi pograć (Rudolf miał takie combo, że jak trzymał przeciwnika za szmaty to mógł się w niego przemienić)

albo jak ściągałem jakieś zmoddowane postaci z neta, większość była #!$%@?, ale jakieś pojedyncze typu Woody Zombie były naprawdę fajnie dopieszczone. Potem na warsztat edytor kodu i sam coś tam próbowałem zdziałać, ale
  • Odpowiedz