Wpis z mikrobloga

Hej, mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wygląda sprawa z grami powstałymi na konsoli w przypadku wyjścia nowej? W ciągu 2 lat powinno wyjść PS5, ja rozmyślam nad kupnem PS 4 Pro w wakacje/chwilę przed nimi. Jeżeli na PS 5 zostaną wydane nowe gry, to będą one TYLKO na PS 5, czy jest szansa/pewność, że będą również przez jakiś czas na PS4? Czy Sony olewa graczy konsoli poprzedniej generacji i skupia się tylko na najnowszej? #playstation #ps4 #ps4pro #konsole
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boryss: naah, szkoda, że nie wiedziałem o promocji, zacząłbym się zastanawiać o wiele wcześniej, a tak to plany były dawno temu, teraz sobie przypomniałem i dopiero zacząłem myśleć o kupnie ;_;
  • Odpowiedz
@SadMati: Moim zdaniem to warto nawet te zestawy co są w euro czy innych sklepach za 1700. Po sprzedaży GOW masz konsolę za 1500 zł. Chociaż kto chciałby sprzedawać GOW... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@boryss: ludzie mówią, że GOW dorównuje wiedźminowi, niektórzy uważają, że go przebija, jak zagram to sam stwierdzę, ale raczej też nie jestem fanem sprzedawania czegokolwiek, z wszystkim wiążą się wspomnienia
  • Odpowiedz
GOW dorównuje wiedźminowi


@SadMati: To zupełnie inne gry. Mnie raczej wiele tytułów nudzi, z trudem przemęczyłem Horizon Zero Dawn przez jego powtarzalność, podobnie z Assasins Creed Origins, które odstawiłem po paru godzinach, ale God of War był bardzo miłą odmianą. Może po prostu dlatego, że nie oczekiwałem od niego nic prócz młócki.
  • Odpowiedz
@boryss: assasina sam nie trawię, więc spoko, ale ten God of War podobno kompletnie nie podobny do poprzednich, niby został z niego tylko Kratos i to tylko po to, żeby nabić hype, ale osobiście oglądałem w sumie ok. 40 minut gameplayu, więc skusiłbym się
  • Odpowiedz
@SadMati: nie jest. Poprzednie to właściwie tylko kilka przycisków, qte i zagadki logiczne. Mam chyba z połowę za sobą i jest znacznie lepiej niż w trójce (której swoją drogą masz remaster na PS4, więc możesz ograć).
  • Odpowiedz
@SadMati: xD No nie warto, bo ps5 może być za 2 lata albo za 3, albo za 4... Nikt nie wie. Warto brać Pro i najlepiej z jakaś gra, bo np ja ostatnio jak kupowałem to far cry 5 wyszedł mnie 100 zl, po odjęciu ceny samej konsoli.

Odpowiadając na drugie pytanie, po premierze ps5 gry powinny wychodzić jeszcze przez jakiś czas na PS4. Co do kompatybilności wstecznej - kij
  • Odpowiedz
@Reality: dzięki, w far cry nie pogram na konsoli, bo przeszedłem na PC, ale na gow, jakieś wyścigi czy jakikolwiek w miarę ciekawy tytuł w zestawie chętnie przyjmę
  • Odpowiedz
@SadMati A ja Ci podpowiem może z innej beczki. Serio chcesz kupić PS5 na premierę skoro wiesz jak to wyglądało w zeszłych generacjach gdzie pierwsze FAT'y zawsze były głośne i gorące niż kupić teraz prawdopodobnie już najbardziej dopracowaną PS4 (Bo myślę że już nie będzie jakiegoś SuperSlima albo Pro Slim) w której masz b.konkretną bibliotekę gier? Nawet jeśli 5 miałaby wyjść za rok to i tak wolałbym poczekać na drugą, dopracowaną
  • Odpowiedz
@XNiemcu: też masz rację, dzięki za wypowiedź, jestem raczej utwierdzony w tym, że wolę 4 pro niż czekanie na 5, nie ma sensu brać się za 5 mając zaległości, skoro trochę potrwa dopracowanie tej 5
  • Odpowiedz
@wypokk: Za 1000 zł to na ultra ci chyba pasjans pójdzie. I jednak gry też swoje kosztują z taką różnicą że jak na pc ci się znudzą to już z nimi zostajesz a konsolowe można sprzedać ;)
  • Odpowiedz