Wpis z mikrobloga

Linkowanie do artykułów nie szkodzi: https://www.salon.com/2016/02/06/this_is_the_end_of_marriage_capitalism_and_god_finally/

Jestem przekonany, że w paragrafie "end of capitalism" zgodziłbyś się, że antykonsumpcjonizm to ruch w dobrą stronę.

Time went so as far as to call millennials the "Me Me Me Generation." While tons of readers disapproved of the essay’s snarky tone, what the essay really missed is the collaborative nature of this age group. There is a noticeable shift away from traditional careers in favor of
Nie, antykonsumpcjonizm to zły pomysł.


@MisterMr: przecież opis z przytoczonego fragmentu jest, afaik, bardzo zbieżny z założeniami religii chrześcijańskiej, więc nie wiem, czemu właśnie chrześcijanie mieliby się o to oburzać.
@Brzytwa_Ockhama: nie, sugeruję, że nagłówek nie zawsze w pełni oddaje istotę treści. Czy wredotą byłoby wypomnienie, że ktoś, kto pretenduje do bycia osobą inteligentną by to zrozumiał? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nadal podtrzymuję zarzut z pierwszego komentarza.
całego patologicznego tekstu


@Brzytwa_Ockhama: wskazałbyś coś patologicznego w artykule z salon.com? Z tego co przeczytałem tekst zawiera mało progresywnie skrzywione obserwacje, a nawet przytyki skierowane w ateistów:

atheism is now among the fastest-growing affiliations among young adults who have turned anti-faith into its own kind of faith