Wpis z mikrobloga

Za każdym razem, gdy słyszę, że piwa w stylu black IPA w Polsce się nie sprzedają, nie mogę wyjść ze zdumienia. A mamy przecież u nas takie perełki jak takAHaka z Browaru PINTA :). Zdradzę tu tylko tyle, że piwo mi bardzo smakowało. Uważam je za jedno z ciekawszych black IPA spośród tych, które próbowałem. Resztę doczytajcie sobie w opublikowanej na moim blogu recenzji :)

https://www.chmielnik-jakubowy.pl/406-browar-na-jurze-pinta-takahaka/

#piwo #craftbeer #pijzwykopem #ocenpiwo #browarhipster #piwnahipsterka #nowazelandia #piwnarecenzja #piwnerecenzje
von_scheisse - Za każdym razem, gdy słyszę, że piwa w stylu black IPA w Polsce się ni...

źródło: comment_ZqYE79yNSd8MTFHIZMPsiGErNgsCNaVx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@unnamed89 ale mi kawa w żadnym wypadku w black IPA nie przeszkadza o ile nie dominuje. Tu na wierzchu były owoce, więc spoko. A co do Wrężla to wszystko co od nich piłem (fakt black IPA nie próbowałem) dupy mi nie urwało, a wręcz było średnio :-|
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@von_scheisse: śmieszkuję sobie trochę, bo nie lubię kawy, a we wrężlu jest wyczuwalna tylko przez ułamek sekundy, a w zamian jest soczysta chmielowo/owocowa bomba (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@von_scheisse: Pierwsze Black IPA jakie piłem to Hopus Pokus - było świetne do tego stopnia, że surowce na piwo w tym stylu czekają na deszczową pogodę. A twarzą jeszcze muszę znaleźć to !!
  • Odpowiedz