Wpis z mikrobloga

Oj będzie się działo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy: Środa
25.04.2018

Godzina: 20:00
Zbiórka: 19:45
Strona: USA
Mapa: Altis
Zeusuje: Ja

Rząd Alitis zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w stabilizacji sytuacji na wyspie.

Panuje korupcja na niewyobrażalną skalę. Armia Altis działa przeciwko władzy i chce dokonać zbrojnego przejęcia wyspy. Oddziały nie słuchają rozkazów, zaczęły sprzedawać broń i amunicję dla prywatnych armii.

Tu wkraczacie wy. Przejmijcie magazyn broni oraz zneutralizujcie osobę odpowiedzialną za sprzedaż wojskowych zapasów.


Więcej info i zapisy na sloty (dostęp do forum grupy itp po przynajmniej 1 rozegranej rozgrywce)

WAŻNE INFO DLA WSZYSTKICH!
ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN / FAQ GRUPY. ZAPOZNAJ SIĘ PRZED ROZGRYWKĄ.

By nie było zdziwienia

hurr durr czemu dostałem bana, przecież tylko olałem dowódcę i ukradłem cały sprzęt drużyny

Nowi wiadomo, jeśli ktoś jest pierwszy raz czy nawet pierwszy raz odpalił grę nie ma co się martwić. Wszystko wytłumaczymy na miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak dołączyć do ArmaForces

#armaforces #arma3
Madin5 - Oj będzie się działo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy: Środa
25.04.2018

Godzina: ...

źródło: comment_E144rZTjJxYp5MbfQE0dJHuqepF4Y28E.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Sponczu: aktywacja jest manualna, przez maso yyy administracje, a zaakceptuja konto po pierwszej misji u nas na servie. Takze za pierwszym razem nie mozna wybrac sobie wczesniej slota
  • Odpowiedz
@Sponczu: tak, start o 20, jak jestes pewien ze wszystko dziala to mozesz przyjsc o 19.45, jak chcesz potestowac czy mody graja itd to polecam 19.30 albo troche wczesniej, juz ktos powinien byc na TSie i w razie czego pomoc
  • Odpowiedz