Wpis z mikrobloga

@Goglez: oj od dawna bardzo to że jest mało fpsow i gram na najslabszych ustawieniach to nic bo juz sie przyzwyczaiłamXD ale najbardziej laguje sie wtedy kiedy mam duzo kart poprostu otwartych w google bez żadnych programow w tle:)... a jak wlacze w takim momencie lola to doslownie musze 5 min nic nie robic bo boje sie ze hehe wybuchnie
  • Odpowiedz
@bulbasaur_: Za słaby sprzęt, 4GB RAMu to nie wiele, zwłaszcza jak się myśli o wielu kartach w Chromie plus jakaś gra (ja nawet na 8GB ten problem czasem odczuwam). To jest laptop czy PC?
  • Odpowiedz
@bulbasaur_: Te 4GB może być wystarczające, ale przy innym użytkowaniu. Chrome stał się pamięciożerny, dlatego ja go czasem wyłączam jak w coś gram, Tobie też to polecam, proste i szybkie działania, dające nie jakieś wielkie efekty, ale na pewno nie zaszkodzi. Po drugie, zamykaj niepotrzebne karty. To takie działanie szybkie które może coś dać.

Kiedy był format ostatnio? Jak dawno to może pomóc zainstalowanie Windowsa od nowa (Win10 jest szybszy od
  • Odpowiedz
a ze mam zintegrowana karte pamieci z procesorem


@bulbasaur_: Raczej kości pamięci z płytą główną, ale to raczej w laptopach, może chodziło o kartę graficzną? Ta może być zintegrowana z procesorem.

teraz jest wart pewnie max 100zl przy dobrych wiatrach

Pod warunkiem że znajdziesz kupca.
  • Odpowiedz
@Goglez: format ostatnio byl chyba w 2014xD na starcie odpalaja mi sie tylko 2 programy, defragmentacje czasem robie, ccleanera rowniez uzywam... serio staram sie dbac o ten komputer jak sie da ale noxD a antywirusy mam dwa malwarebytes i 360 total security
  • Odpowiedz
@bulbasaur_: Youtube może powodować lagi jak masz słaby internet, ale może też dodatkowo obciążać procesor.

no i zawsze mam 1 karte z yt jak gram bo zauwazylam ze wtedy bardziej laguja mi sie gry

Szyku zdania nie rozumiem, zauważyłaś że masz większe lagi jak masz Youtube odpalone, dlatego zawsze masz 1 kartę z nim?

serio staram sie dbac o ten komputer jak sie da ale noxD

Nie przeskoczysz tego, że teraz
  • Odpowiedz