Wpis z mikrobloga

@SONTE #oszukujo (,) Na początku grudnia zrobili #rozdajo, ale się nie wywiązali. Pod koniec stycznia ponownie obiecali wysłać sample, a do dzisiaj cisza. Szczerze mówiąc w dupie mam tego sampla, nie lubię tylko jak ktoś robi ze mnie debila. Dlatego nakręcam małysza i zaczynam #afera

https://www.wykop.pl/wpis/28328389/jakis-czas-temu-wyraziliscie-spore-zainteresowanie/#comment-104182449

Wołam zainteresowanych: @Pan-Zly @BaaTooN @JakiNick @Setarpa @G433N @akerd @mmws @Daviv @HadHod @Dawth0 @Ancinek @KageyamaShigeo @alwayshungry @sowiq @Kuciniak @PrawaNogaBoga @Dropsiash @Brylkoman @cookie96 @empe
sowiq - @SONTE #oszukujo (╯︵╰,) Na początku grudnia zrobili #rozdajo, ale się nie wyw...

źródło: comment_3FFhpaOChAWP9ZZYpCfCsBjvEyaudEFI.gif

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@sowiq: mogli chociaż napisać, że nie wyślą.

Albo zwolnili osobę, która zajmowała się wypokiem i innymi.

Napisz maili do nich:> z linkami do wykopu.
  • Odpowiedz
@sowiq @Pan-Zly @BaaTooN @JakiNick @Setarpa @G433N @akerd @mmws @Daviv @HadHod @Dawth0 @Ancinek @KageyamaShigeo @alwayshungry @sowiq @Kuciniak @PrawaNogaBoga @Dropsiash @Brylkoman @cookie96 @empe

( ͡° ʖ̯ ͡°) Wstyd, poniżenie, degrengolada. Jesteśmy w trakcie nadawania paczek. Na PW mamy 13 adresów, więc 7 osób nie dosłało nam adresów. Jeśli ktoś tego nie zrobił, to prosimy ślicznie o to.

Dwa zdania wyjaśnienia: Nie mamy nic na swoją obronę. Paczki są przygotowywane teraz,
  • Odpowiedz