Wpis z mikrobloga

Noż kurła, Netflix ostatnio sra pieniędzmi na lewo i prawo, skupując licencje praktycznie jak leci, bez większego rozeznania, do tego wykłada pierdyliard dolarów na taśmową produkcję co najwyżej średnich produkcji oryginalnych, które wyglądają tak samo i tak samo bezrefleksyjnie się je ogląda, ale nie był zainteresowany przejęciem licencji do Dirka Gently'ego?

Przecież ten serial jest wręcz stworzony pod format netfliksowy; emisja niszowego serialu w niszowej stacji była z góry skazana na porażkę. Powoli kończę 2. sezon i jestem niepocieszony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#netflix #seriale #dirkgently #boldupy
Elodin - Noż kurła, Netflix ostatnio sra pieniędzmi na lewo i prawo, skupując licencj...

źródło: comment_KYwhfTzlmJfRQ63r9eghpeldSIF5GFrp.jpg

Pobierz
  • 8
@Wiedmolol: Dla mnie to małe cudeńko, podobnie zresztą jak Autostopem przez galaktykę.
@Magnolia-Fan: Poprzez format netfliksowy mam na myśli całkowite pominięcie emisji w tradycyjnej telewizji. Netflix robi też sporo dobrych rzeczy, niekoniecznie drogich (patrz: The OA czy Master of None), bo celuje w zagospodarowanie każdej niszy, dlatego dziwię się, że nie przejęli Holistycznej agencji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Elodin: Też żałuję, ale po drugim sezonie miałem wątpliwości, czy twórcy mają sensowny pomysł na spójne uniwersum. Akcja już zmierzała w kierunku wyjaśniania czego "wszechświat" oczekuje od obdarowanych bohaterów. Takie zagadki lepiej gdy pozostają nierozwiązane.