Wpis z mikrobloga

No i dzisiejsza niespodzianka jaka mnie spotkala.

Po wpisach o podrozach, teraz bardziej o pracy.
Wracajac dzisiaj do Chiang Mai, na facebooku przyszla mi wiadomosc, eee znajomy jakbt inaczej.
Otoz bylo inaczej.
Odezwaly sie do mnie Filipiny z oferta pracy.
Pol roku temu wysylalem dziesiatki CV, mialem rozmowy kwalifikacyjne i zawsze konczylo sie, odezwiemy sie pozniej.
No minelo 5 miesiecy i czlowiek nawet sie nie spodziewal, ze oni jeszcze o nim pamietaja.

Jednak dzisiaj przyszla mi wiadomosc, zebym podal moj numer telefonu i sie ze mna skontaktuja w sprawie pracy jesli wciaz jestem zainteresowany.

Jestem zainteresowany ale odezwali sie w najgorszym mozliwym momencie.
Jestem w trakcie 2 miesiecznych wakacji, potem musze wrocic do Europy i wszystko pozamykac jesli byli by dalej zainteresowani. Wiec nie mam pojecia czy robota poczeka na mnie 3 miesiace.

Chce z nimi pogadac, jesli bedzie to pewna robota to skroce wakacje, wybiore sie tam na rok i zobacze co dalej :)

Update bedzie jak z nimi porozmawiam

#hake #pracbaza #korposwiat
  • 11
via Android
  • 0
@konstelacjaniesamowitosci dzisiaj pokrecony dzien, dalem im moje namiary itp.
No ale wiesz, z jednej strony jestem w Tajlandii, by ogarnac wszystko musze wrocic do Niemiec, pozamykac papiery itp i dopiero tam smigac.
A wakacje mam tu do 2 czerwca
via Android
  • 0
@shichibukaii Wyslalem CV z kontaktem, odezwali sie na Skype, byly 2 rozmowy.
Praca 3 zmianowa, miesiecznie 700-850 euro zalezy od doswiadczenia (na reke)
Firma oplaca przelot i miesiac zakwaterowania
via Android
  • 0
@shichibukaii nizsze, srednia krajowa to cos 350-400 euro w miescie. Za okolo 200 euro mozesz wynajac dobra kawalerke w nowym apartamencie.
A na zycie nie wydasz 600 euro, bys musial imprezowac codziennie