Wpis z mikrobloga

Kurczę, Mirki, zadzwonili do mnie z propozycją rozmowy kwalifikacyjnej, ale nie mogłam w tym terminie co oni podali, powiedziałam, że mogę tylko po godzinie piętnastej (tak kończę pracę - i może urwałabym się godzinę wcześniej, no ale oni chcieli na 11 rano, nie ma szans), ale zaznaczyłam, że jeżeli tylko wcześniejsze godziny są możliwe, to spróbuję sobie wygospodarować czas. Pani powiedziała, że sprawdzi w kalendarzu i oddzwoni i nie oddzwania od pół godziny, a ja siedzę jak na szpilkach ;<

#pracbaza #rekrutacja
  • 11
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: no ale skoro chcesz zmienić pracę i jesteś zainteresowana ich ofertą to nie możesz wziąć wolnego? Trochę to słabo wygląda że pracodawca ma się dopasować do Ciebie.
  • Odpowiedz
no ale skoro chcesz zmienić pracę i jesteś zainteresowana ich ofertą to nie możesz wziąć wolnego? Trochę to słabo wygląda że pracodawca ma się dopasować do Ciebie.


@Kuba__: No raczej nie bardzo. Jak dla mnie wysyła sygnał. Praca aktualnie wykonywana jest dla mnie ważna. Dla mnie to plus dla kandydata.
  • Odpowiedz
@dogmeat: najlepiej wcale niech nie idzie bo praca, wtedy na pewno pod naporem takiego atutu jak przywiązanie do pracy dostanie to stanowisko z automatu xD
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: ale jak to, przecież mamy rynek pracownika, powinnaś pójść na uż lub l4 i pójść na rozmowę, może na farcie, jak się nie dostaniesz (czego ci nie życze ofc) wyślą ci mejla "niestety nie" albo nawet negatywny feedback
  • Odpowiedz