Wpis z mikrobloga

@RicoElectrico Funfact: jeśli chcecie dobry powód do reklamacji do sanepidu to patrzcie czy pomiędzy pizzą a pudełkiem jest kawałek jakiejś izolacji (najczęściej folią aluminiowa).
Bez tego Sanepid może się #!$%@?ć. Podobno (historia od profesora więc może trochę Urban legend) "zasami robią takie akcje że zamawiają pizzę z kilku pizzeri i sprawdzają czy tam folia rzeczywiście jest, bo pizza sama w sobie nie może się stykać z pudełkiem bezpośrednio.
  • Odpowiedz
@Arciszek: z sieciówek tylko pizza hut i dominos, choć słyszałem, że ten drugi w Polsce nie jest aż tak zajebisty. Ale nie miałem okazji tutaj jeść. A najlepiej to jakieś włoskie pizzerie.
  • Odpowiedz
@RicoElectrico: u mnie w mieście jest promocja zew jakieś tam dni jest duża pizza w fajnej cenie, bodajże 19zl ale na trzy pozycje, mafioso i jakieś tam. Chciałem odjąć jakiś składnik to mi powiedzieli nie i #!$%@? bo nie XD znajoma zrobiła kiedyś o to grandę i nawet i dopiero po ostrej wiązance się ugięli
  • Odpowiedz
@Kieres: jak byłem we Włoszech, to te ich placki strasznie mi nie smakowały. Natomiast jak zaszedłem do amerykańskiej pizzeri, to była pełna... włochów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz