Wpis z mikrobloga

Zapewne większość mirków i mirabelek miało okazję choć raz przejechać się w piętrowym wagonie – oczywiście za dzieciaka wszyscy zawsze biegli na górny podkład ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednym z rodzajów takich wagonów są bipy, którym niedługo kończy się świadectwo dopuszczenia do ruchu. Stowarzyszenie Miłośników Kolei z Chojnic zorganizowało więc przejazd pod nazwą Pożegnanie Bipy.

Impreza miała start w Chojnicach. Tym, którzy nie mieli jak dotrzeć z Bydgoszczy, organizatorzy załatwili transport zabytkowym Mercedesem O305. Przez dziesięć godzin pokonaliśmy trasę Chojnice – Kościerzyna – Bąk – Lipowa Tucholska – Wierzchucin – Laskowice Pomorskie – Grudziądz – Laskowice Pomorskie – Wierzchucin – Tuchola – Chojnice. W tym czasie miało miejsce ponad 20 fotostopów, czasem człowiek ledwo wsiadł, a już trzeba było wysiadać. Dlatego jeden z nich (jak się później okazało, jeden z najlepszych) zaskoczył mnie, kiedy akurat wyszłam przypudrować nosek ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób, dlatego można się domyślić, co się działo podczas fotostopów. Byli nawet ranni – podczas akcji łamania ciernistych krzewów, które wchodziły w kadr, jeden z focistów, mający chyba zbyt słabe okulary, walnął gałęźmi prosto we mnie. Kilkucentymetrowa szrama na policzku i ręce jeszcze przez jakiś czas będą mi przypominały o tym dniu xD

Podczas przejazdu miała też miejsce akcja #mireczkizprzypadku. Najpierw w drodze z autobusu na pociąg trafiłam na @niemiec (co ciekawe, ledwo się znaliśmy i nigdy nie wymieniliśmy się zdjęciami ani nic w tym stylu, a rozpoznaliśmy od razu, wykopek wykopka zawsze rozpozna ¯\_(ツ)_/¯ ), później w pociągu trafiłam @Mcy7880 i @lolingPL. Wszystkich trzech panów gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przeżyjemy razem jakieś imprezy ʕʔ

#kolej #pociagi #pociagiboners #zainteresowania #fotografia #mojezdjecie
Pobierz choochoomotherfucker - Zapewne większość mirków i mirabelek miało okazję choć raz prz...
źródło: comment_MZEOLUOqetM0bmdYK9XLIJLrzYMuP54t.jpg
  • 46
Zapewne większość mirków i mirabelek miało okazję choć raz przejechać się w piętrowym wagonie – oczywiście za dzieciaka wszyscy zawsze biegli na górny podkład ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednym z rodzajów takich wagonów są bipy, którym niedługo kończy się świadectwo dopuszczenia do ruchu. Stowarzyszenie Miłośników Kolei z Chojnic zorganizowało więc przejazd pod nazwą Pożegnanie Bipy.


@choochoomotherfucker: Nie jechałem nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)