Wpis z mikrobloga

  • 9
@sheslostcontrolagain. To były zajebiste czasy, kiedyś interesowałem się czasopismami o grach, co jakiś czas chodziłem po kioskach zobaczyć jakie pełne wersje gier dodają. Osobiście kupowałem Świat Gier Komputerowych od 2000 do 2003, Virus od 2004 przez parę lat, czasem Play, od czasu do czasu Click, CyberMycha, CD Action i czasem jeszcze coś ale nie pamiętam już dokładnie. To było dawno temu.
  • Odpowiedz
@sheslostcontrolagain moje ulubione pismo! Bauer zabił je niestety, przenosząc redakcję do siedziby CD-Action i zmieniając w praktyce cały skład redakcyjny niemal z dnia na dzień. I zrobili z Huta naczelnego...

Swoją drogą - pamiętacie kto odpowiadał tam na listy czytelników? Podpowiem, że był to bohater niedawnej inby w internecie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Penizje Piekara odpowiadał w najlepszych czasach, ale nie mam pojęcia o jaką inbe chodzi xd
A samo pisemko kupowałem chyba od 6 numeru, jak kosztowało chyba jakieś 3zl. A potem pamiętam, że poziom poleciał na pysk. Pełno reklam, mało treści, słabiutkie gry. A jak już cała redakcja chyba poszła w czort to chyba tylko dwa numery kupiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sheslostcontrolagain: no raczej albo to, albo to, inne gazety chyba mocno sporadycznie kupowaliśmy.
Pamiętam jeszcze RESET i komputer Świat gry z kupowanych okazyjnie. Może z raz w życiu jeszcze Playa miałem w rękach.
  • Odpowiedz