Wpis z mikrobloga

@geuze: Może spróbuj włożyć gumy między zacisk a rurę i ściśnij jeszcze mocniej. Ewentualnie srebrna taśma albo może ulepić coś na bazie trytytek... wiesz sky is the limit ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nawierć dziurę na wylot i włóż jakiś trzpień
  • Odpowiedz
@badylord: muszę pokombinować z gumami chyba. Trytyki nie dadzą rady. O dziurze na wylot też już myślałem, ale tak trochę trudno będzie to precyzyjnie nawiercić - nawet imadła nie mam, a potrzebowałbym w dodatku minimum dwie (do różnych pozycji).
  • Odpowiedz
@sherkhaan: stojak rowerowy z lidla :D Ale jak powieszę rower żony za sztycę to się mocno przechyla do przodu Ta metalowa rura się przekręca w plastikowym zacisku. Swój łapię za górną rurę, więc nie mam tego problemu, bo mogę lepiej środek ciężkości złapać, ale żony przechyla się mocniej niż bym chciał na przednie koło. Spróbuję jakiejś cieniej podkładki gumowej poszukać.
  • Odpowiedz
@geuze: w zasadzie po swoich kupowanych w deca nie widzę różnicy między grubością szosowe a mtb, no ale ja nie kupuję tych super light ;)
to może rękawiczka lateksowa? cieniej się nie da :D
  • Odpowiedz
@geuze: rower warczący 20 kg to nie rower. To czołg. Żona Ci się meczy jak cholera. A co do uchwytu to weź kawałek smoły wyciągnij rurę, przesmaruj i po rozcięciu zapięcia tego plastikowego skręcanego wsadź jedno w drugie. Skręć i będzie działało. O mnie działa na rowerze z dopiętych pełnymi sakwami. Ten sam lidlowski model. Serio. Rower 20 kg?
  • Odpowiedz
Serio. Rower 20 kg?


@gdziemojimbuspiatka: nie - tak serio to jakieś 17 razem z zapięciem.

20 kg to nie rower. To czołg. Żona Ci się meczy jak cholera.


Powiedz to wszystkim Holendrom których mijam codziennie na ścieżkach rowerowych, jeżdżących często na jeszcze cięższym sprzęcie. Tak każdemu z osobna, bo takich rowerów jeździ tutaj kilkanaście milionów... Nowe holenderskie też tyle ważą i zobacz, że Holendrom nikt nie powiedział, że się na nich
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: spróbuję na razie trochę przeszorować papierem ściernym ten plastikowy zacisk od środka i właśnie jakąś gumę dać w środek, bo jak do czegoś trzeba więcej siły przyłożyć to dziadostwo się przekręca :/
  • Odpowiedz