Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek: Dominos jest spoko w smaku, ale mają inne ciasto i kwestia gustu czy Ci posmakuje. Mają fajne, bo mniej typowe pizze niż te powtarzające się wszędzie. Polecam robić taki trick, wchodzisz na stronkę, od razu masz reklamę zapisz do newslettera, zakładasz 10 minutowego maila, wpisujesz się do newslettera i masz 2 pizze w cenie 1 (w sensie -50% na drugą pizze). Wychodzi cenowo spoko, nażresz się w 2 osoby spokojnie.
@Sweet_acc_pr0sa:

@MechanicznyTurek: bylem tam raz i uwaga xd czekalem godzine po czy na cale dwa dania pomylili az dwa, ale tego bylo malo po kolejnych 30 minutach przyniesli dwa kolejne i tym razem pomylone bylo tylko jedno xd #!$%@? dominos i idiotow ktorych przyjmuja


Jakby zamienic godzine na 30 min i 30 min na 15 w twojej historii to bym myslal ze mowisz o mcdonalds w #bialystok na ul. Kopernika
@MechanicznyTurek: Byłem tam raz, dostałem jakiś krzywy mały placek, tuż obok w kuchni która widać przez szyby sebixy pizzamany wyzywały się xD W lokalu nie było toalety i ręczników na stołach przez co musiałem wycierać ręce w ulotke xD