Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj wkroczyłem na ostatni etap nowej innowacyjnej ścieżki życiowej: samorozwój + divy, a mianowicie wizyta u divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dotychczas myślenie o #rozowypasek wiązało się z poświęcaniem dużej ilości czasu, funduszy, a na samym końcu frustrującym rozczarowaniem w scenerii łóżkowej (jestem into BDSM, I'll make your dick hard, not your life ----> to jest beniz? mam go teraz dotknąć? trochę się wstydzę...).

Trochę się stresowałem przed spotkaniem, ale wbijam i stres zszedł: fajna młoda studentka, niska, szczupła, wszystko na miejscu, pogadaliśmy, loda zrobiła jak żadna nigdy wcześniej i do tego jeszcze bez tygodni przekonywania wbiłem w jej grotę nestle (ʘʘ). Wyszedłem szczuplejszy o 400 ziko, ale frustracje seksualne natychmiast zniknęły, muchomor wyśmienity, kosztowało mnie to tylko 1,5 godziny czasu bez zbędnego pajacowania i płaszczenia się oraz ogromu ilości czasu na "zmiękczanie" tematu. Teraz idę na siłkę i przez resztę dnia będę zajmował się pożytecznymi rzeczami związanymi z ♯programista15k.

Dodam, że: 31 lvl hier, własne mieszkanie w dobrej dzielnicy i samochód, 5 cyfrowa pensja i dobre zatrudnienie w czołowej firmie IT w Polsce, 188cm wzrostu, wysportowana sylwetka, z ryja babcia mówi że ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°), po kilku związkach w tym jeden kilkuletni. Mieszkanie ogarnia mi raz na tydzień sympatyczna pani z Ukrainy, a pyszne jedzonko codziennie Pan przywozi w pudełku pod drzwi, więc nie mam u siebie więcej zastosowań dla #rozowypasek.

Czara goryczy się przelała jak w ubiegłą sobotę udało mi się rozmiękczyć "temat" w jeden dzień, a i tak w sytuacji łóżkowej koleżanka zaprezentowała żenujące umiejętności...

Z miejsca chciałem pozdrowić @wyjde_z_przegrywu i spółkę za podsunięcie po części tego zacnego pomysłu, dzięki któremu moje życie od razu stało się lepsze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wczoraj wkroczyłem na ostatni etap ...
źródło: comment_XqwEPSujrp4I2VyEucVPj6Z7cFZOgBco.jpg
  • 10
PrzyczajonaMaciora: Nie wiem czy to bajt czy nie ale jak czytam "do tego jeszcze bez tygodni przekonywania wbiłem w jej grotę nestle". Nie dziwie się, ze nie możesz nikogo znaleźć skoro masz takie podejście do seksu. Szukaj kogoś kto ma takie samo zainteresowania w łóżku co ty a nie na siłe próbujesz kogoś przekonać do czegoś czego nie chce. Uważaj bo jak trafisz na taką co to lubi wkładać jakies przedmioty