Wpis z mikrobloga

#bitcoin - Toczy się właśnie emocjonująca rozgrywka o utrzymanie bądź przebicie oporu wyznaczanego przez ATH, szczyt styczniowy i ten z początku marca. To cholernie ważne co się stanie w najbliższym czasie. Sporo osób gra pod scenariusz powtórzenia przebicia bańki z 2013/2014.
Strzałką zaznaczyłem miejsce, w którym moim zdaniem teraz jesteśmy. #smiesznekreski
Pobierz
źródło: comment_FJrxUTZWjxIdqIdJgwZMajMY0CPuShEU.jpg
  • 12
@dla_zabawy: nie dam plusa ale to prawda to my, to ja. Już raz tak miałem a teraz sytuacja wygląda podobnie ale nie złamìę się i nie zacznę kupować. Prędzej zacznę przy $20K już mi wszystko jedno ponieważ moja siła nabywcza spadła kilkukrotne pomimo tego, że zarabiam dużo więcej niż kiedykolwiek.
@drakkar: No ale co taka kreska mówi, ani to nie definiuje trendu ani nic, można jedynie liczyć że ludzie po jej przebiciu złapią chwilowe fomo ale tutaj coś tego nie widać.

Jak odbijal na 11700 to też była jakas magiczna kreska po ktorej przebiciu mialo byc tudemun i ATH, przebił ją i co wyszlo kazdy widzi. jakbym miał dużo BTC to bym specjalnie przebijał te kreski, czekał aż załaduje się ulica
można jedynie liczyć że ludzie po jej przebiciu złapią chwilowe fomo ale tutaj coś tego nie widać

@Smule: Ja patrząc na swój kawałek internetu widzę jednak rosnący optymizm. Cały czas toczy się gra: jak wieloryb ma wyruchać małe rybki. Ruchanie na spadki już wyczerpuje potencjał. Ruchanie na wzrosty daje nowe okazje. Szkoda by było tego nie wykorzystać.

Zróbmy więc bull trapa, jakiego nie przeżył nikt,

Niech Janusze walą, walą, walą,walą do