Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Canova: ja jesten w szoku. Stulejku manginy wyzywaja kogos z normalnym meskim poczuciem humiru od stulejek i psycholi. Stulejocepcja, manginizm, jakis upadek meskosci i brak jaj. W ogole jakies robienie z dup wielkich ofiar. Ja bylem lapany przez pijane loszki w rozne miejsca: penik dupa brzuch you name it. 99% karynek i 100% wykopowiczek nigdy nie bylo w takiej sytuacji i po prostu wiem, ze to nie koniec swiata i codziennie
@a__s: jeśli ktoś go zgłosi, policja nie będzie się nad tym zastanawiać ;-)


fajnie by było jakby tak to funkcjonowało

Realia są takie, że nawet jakby koleś serio w realu zachowywał się tak jak opisuje i by regularnie atakował kobiety to żadna państwowa instytucja "nie będzie się nad tym zastanawiać". W takim sensie, że zgłoszenia od osób trzecich nie miałyby żadnego znaczenia i nawet jeśli tacy natręci jakimś cudem wymusiliby na
@a__s: Sprawdzą skąd pochodzi i czy w okolicy dochodziło do podobnych zdarzeń - jeśli tak, to zgadnij kogo pierwszego będą próbowali z tym powiązać.


W jakim rejonie funkcjonują takie pracusie? Serio zetknęłaś się z wykonaniem takiej akcji, czy tylko opisujesz "co powinno się zrobić"?
Realia są takie, że nawet jakby koleś serio w realu zachowywał się tak jak opisuje i by regularnie atakował kobiety to żadna państwowa instytucja "nie będzie się nad tym zastanawiać". W takim sensie, że zgłoszenia od osób trzecich nie miałyby żadnego znaczenia i nawet jeśli tacy natręci jakimś cudem wymusiliby na organach ścigania zarejestrowanie takiej informacji to nikt by nie miał ochoty się nim zainteresować.


@szary2: Nie do końca. Jak najbardziej